چگونه اگزوز ماشین سوت بکشد؟

رنگ دود خروجی سیاه و مقدار آن زیاد است: انژکتور خراب است و سوزن آن در زمان صحیحی نمیبندد. چرخها خراب شده اند.

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

رنگ دود خروجی سیاه و مقدار آن زیاد است: انژکتور خراب است و سوزن آن در زمان صحیحی نمیبندد. چرخها خراب شده اند. در مدلهایی که در جلو فقط یک صندلی (یک تیکه) وجود دارد صندلی پشت کمر را نمیگیرد و قسمت وسط صندلی خیلی سفت است.

دومی ارزش بررسی دارد ، زیرا هرگونه تغییر در سیستم اگزوز بر موتور تأثیر می گذارد. پیشنهاد ما به شما این است که به مهندسان در این زمینه اعتماد کرده و سیستم اگزوز خودروی خود را تغییر ندهید.در نظر داشته باشید هر تغییری در سیستم اگزوز به صورت غیرحرفه ای، ممکن است خودرو یا وسیله نقلیه شما را دچار مشکل کند.

رسماً که به تو فکر نمیکنم ولی به اموری که به من ربطی داشته باشه، چرا! فهمید ولی چطوری؟! یعنی حال و روزم به قدری فجیع شده که ظاهرم همه چی رو لو میده؟

تو که کل عمرت توی ایتالیا گذشته، چطوری تونستی توی یه مدت کوتاه این همه دوست و آشنا پیدا کنی؟ با این حال ضخامت ورق های مورد استفاده در خودروهای وارداتی و خودروهای ساخت داخل با هم متفاوت هستند. ابرو بالا انداختم و منتظر نگاهش کردم که با لحن قاطعی گفت: یادت نرفته که من دو رگهام، یه رگم برای ایرانه!

دستم و به پیشونیم بند کردم و کوشیدم تا پیش چشم بیتا از خودم ضعف نشون ندم. سرفهای برای صاف کردن صدام کردم و از آشپزخونه خارج شدم. تا خواستم قدم از قدم بردارم انگشتهای دستش که با انگشترهای نگین دار زینت پیدا کرده بودند، به دور بازوم پیچیده شد و مانع حرکتم شد.

چشمهام به گامهای مرتب برداشته شدهی اون بود و خودم، توی مردابی از بهت و گیجی داشتم دست و پا میزدم. با چهرهای خندون سرش و عقب کشید و جلوتر از من راهی اتاقش شد. ناگهانی و بیاختیار لبهام از هم جدا شدند و کلمات جملهای پرسشی ساختند که از زبونم جاری شد.

به این ترتیب با درخواست هایی که از طرف پیمانکاران به بخش مهندسی داده می شود توسط مهندس ابراهیم آبادی و بخش برنامه ریزی هزینه ها برآورده شده و نقشه های آن با کمک مهندسین نقشه تهیه شده و به کارگاه مهندسی محصول ارجاع داده شده و در آنجا ابتدا یک نمونه جهت تایید، در مرحله دوم هفت نمونه برای شرکت طرف قرار داد، سپس مرحله تولید یک روز خط و در آخر پس از تایید نهایی به مرحله تولید انبوه می رسد.

منابع تولید سر و صدا برپایه دسته بندی سازمان جهانی بهداشت به صنعت، ترافیک جاده ای، هوایی و ریلی، کارهای ساختمانی، دیوار صوتی تقسیم می شود.

فکر می کنم برای اینکه مثل روز اول بشه بایدقطعه تعویض شه که اونم جز گارانتی حساب نمیشه. فکر میکردم زنگ میزنی که بگی شام میام خونه یا نه؟ نگاه کدر و تیرهام رو به پوزخند ملیحی که روی لبهای نارنجیاش نشسته بود دوختم.

با قدمهایی ناهماهنگ به طرف اتاقم میرفتم که صدای نازک و پر عشوهاش متوقفم کرد. اندازه موتور مستقیماً متناسب با حداکثر توان خروجی است که ژنراتور می تواند تأمین کند. دانلود فیلترشکن جدیدرایگان, قیمت موتور تریل کوچک, دانلود فیلترشکن سایفون اندروید, جدیترین فیلتر شکن, دانلودرايگان فيلترشکن هاي جاوا خوب, بازار دانلود…

آخرین مطالب