چگونه اگزوز ماشین سوت بکشد؟

با «استارت بیصدا»، مالکان موستانگ GT که به سیستم اگزوز هوشمند مجهز باشند، میتوانند زمان استارت پونیکار خود را

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

با «استارت بیصدا»، مالکان موستانگ GT که به سیستم اگزوز هوشمند مجهز باشند، میتوانند زمان استارت پونیکار خود را در حالت «سکوت» برنامهریزی کنند.

در نتیجه تنها راه قانونی استفاده از سیستم های اگزوز جدید موسوم به Slip-on است که امکان استفاده با فیلتر OPF بدون نیاز به تغییر در مپ ECU را دارند.

استفاده از linkpipe و downpipe اسپرت نیز قانونی نخواهد بود و تنها با تغییر در نقشه (مپ) ECU میتوان از آن ها بهره گرفت به خصوص linkpipe که کلا در اتومبیلهای مسابقهای استفاده میشود. همچنین برای واردات اگزوز خودرو از شماره تعرفه گمرکی 870892 با حقوق گمرکی 4% و سود بازرگانی 21% استفاده می شود .

تاسیس شرکت با مسیولیت محدود ضایعات مهیا اگزوز خراسان درتاریخ 19/11/1398 به شماره ثبت وارد شوید به شناسه ملی وارد شوید ثبت و امضا ذیل دفاترتکمیل گردیده که خلاصه آن به شرح زیر جهت اطلاع عموم آگهی میگردد.

هنگامی که رینگ ها شروع به فرسودگی می کنند، توانایی آنها برای عایق بندی گاز احتراق کاهش می یابد. عوامل متعددی می تواند باعث لرزش فرمان خودرو در هنگام رانندگی شود.

◇ اگزوز یا صدا خفه کن هایی که در بسیاری از پمپ های خلاء استاندارد قرار دارند را می توان جداگانه به عنوان جایگزین سفارش داد. به چند صورت میتوان صدای اگزوز موتور سیکلت را تغییر داد.

با در نظر گرفتن این نکته که این آلاینده در دمای احتراق بسیار بالا تولید میشود شاید ایدهآلترین کار کاهش دمای احتراق موتور باشد اما این کار آنقدر که به حرف آسان است در عمل شدنی نیست چرا که احتراق به صورت لحظهای رخ میدهد و با راه کارهایی نظیر خنک کردن بدنه سیلندر و …

گازهای آلاینده از ترکیبات مولکولی مضری تشکیل شده اند، در حالی که اتم های سازنده این مولکول ها نسبتا بی ضرر هستند. کیفیت پاییین بنزین سبب بی اثر شدن عملکرد کاتالیزور و یا گرفتگی آن میشود.

این صدا به احتمال زیاد مربوط به فن ها است و یا یکی از تسمه ها پاره پاره شده است. یکی از علائم مهم که نشان دهنده سوختن واشر سر سیلندر است به کم شدن آب رادیاتور مربوط میشود. سایت های اتصال خودکار تایمر خود را با بدن moped برای وفاداری نیاز به روانکاری.

به گزارش خبرآنلاین به نقل از پدال،همانند سایر سیستمهای اگزوز هوشمند، اتصالات آپشن در موستانگ GT جدید نیز قادر خواهند بود تا بر اساس حالت انتخابشده و ورودی پدال گاز، میزان صدای خروجی از لولههای اگزوز را کنترل کنند. در حال حاضر کنترل کننده سوپاپ که با باز شدن آن میزان صدای خروجی اگزوز افزایش پیدا میکند، مجوز استفاده قانونی ندارد اما با این وجود بسیاری از افراد از این سوپاپ برای کنترل خروجی صدای اگزوز استفاده میکنند.