چگونه اگزوز ماشین سوت بکشد؟

در جدیدترین سری موتورسیکلت ها نمادهای خرگوش در حال اجرا ، نکات قفل جعبه ابزار و پیچ پیچ دمپر فرمان پلاستیکی ب

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

در جدیدترین سری موتورسیکلت ها نمادهای خرگوش در حال اجرا ، نکات قفل جعبه ابزار و پیچ پیچ دمپر فرمان پلاستیکی به رنگ کرم وجود دارد.

معمولاً فن های رایانه در اندازه های استاندارد مانند 120 میلی متر (رایج ترین) ، 140 میلی متر ، 240 میلی متر و حتی 360 میلی متر وجود دارد. پس نقش فن سنتریفیوژ در آشپزخانه چگونه است؟ اگر اتومبیل تان پس از خاموش شدن همچنان به سرو صدا ادامه می دهد، ممکن است صدای آن ناشی از اثر دیزلینگ یا Dieseling ( حالتی خاص که در آن موتور گازوئیلی بدون جرقه احتراق کار می کند که معمولاً در نتیجه گرمای زیاد رخ می دهد.

در رایانه از طرفداران محوری و گاهی اوقات گریز از مرکز (دمنده/قفس سنجابی) استفاده می شود. سر سیلندر موتور به دلیل قرار گیری در مرکز فرآیند احتراق یکی از پر استرس ترین قطعه های موتور به حساب می آید.

به عنوان مثال در یک آشپزخانه ۲۰ مربعی با ماهیتابه، آرنج و مجرای هوا در عرض ۲۰ متر می توانید از یک فن گریز از مرکز ۳کیلو وات برای حل مشکل دود نفت استفاده کنید.

فن centrifugal دارای سه عملکرد در آشپزخانه: 1. اگزوز، استخراج دود نفت و دیگر گازهای زباله؛ 2. عرضه هوا، هوای تازه به آشپزخانه؛ 3. خنک کننده: به دلیل دمای آشپزخانه بالا است، گرمای آشپزخانه را می توان با استخراج دود روغن و گاز زباله از بین برد؛ هدف از خنک سازی نیز می تواند با تامین هوای تازه با دمای خارجی پایین و خنثی کردن هوا در داخل به دست آورد.

در آن صورت چگونه یک فن مناسب برای آشپزخانه وحشتناک و بدبو خود انتخاب کنید تا محیط تولید خود را بهبود ببخشید؟

فیلتر هوا برای موتورسیکلتها مانند شُش برای انسان عمل میکند. از فن ها برای بیرون کشیدن هوای خنک تر به داخل محفظه ، بیرون راندن هوای گرم از داخل و جابجایی هوا از طریق یک سینک حرارتی برای خنک کردن یک جزء خاص استفاده می شود.

نصب فن سنتریفوژ روش مؤثری برای بهبود محیط تولید آشپزخانه است. همانطور که همه ما می دانیم، پخت و پز، سرخ کردن، کابینت بخار پز و سوپ سازی در آشپزخانه، دود روغن، بخار یا دیگر بوهای تند بیشتری تولید خواهد کرد که نوعی آلودگی به محیط آشپزخانه است که باید برداشته شود.

اگرچه ما می توانیم بیشتر آلودگی ها را از طریق سیستم اگزوز استخراج کنیم، اما باید با دقت به شما بگوییم که باید هوای تازه کافی را از طریق سیستم هوای تازه تکمیل کنیم تا آسایش محیط داخلی تضمین شود و برای محیط تولید آشپزخانه مساعدتر باشد.

فن کامپیوتر عبارت است از هر فن داخل کیس کامپیوتر یا متصل به آن ، که برای خنک کننده فعال استفاده می شود.

آخرین مطالب