چگونه اگزوز ماشین سوت بکشد؟

الان 2 روزه از اگزوز دود سفید مایل به ابی هوایی میده . کمبودن سطح روغن ترمز معمولا توسط چراغی در پشت آمپر (عم

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

الان 2 روزه از اگزوز دود سفید مایل به ابی هوایی میده . کمبودن سطح روغن ترمز معمولا توسط چراغی در پشت آمپر (عموما روشنشدن چراغ ترمز دستی) به راننده اطلاع داده میشود. در این حالت بخار روغن سوخته از طریق منافذ و گشادی سیلندر و از طریق سوپاپ دود از سیلندر خارج میشود .

این سر اگزوز، در خود دارای یک پروانه کوچک بوده و به وسیله آن ، حجم خروجی گاز از اگزوز و صدای آن، کم و زیاد میشود. قیمت ها در انواع مختلف سر اگزوز متفاوت بوده و بیشتر به جنس، اندازه و طراحی آن ها مربوط می شود.

همچنین بر روی پنل دربها، محدوده ای با رنگ متفاوت به منظور قرار دادن اشیای مختلف تعبیه شده است. منبع اگزوز لکسوس (lexus) قابل نصب روی پراید ، پژو ، سمند ، تیبا ، النود و اکثر خودروهای داخلی تا حجم موتور ۱۸۰۰cc است، نصب این منبع روی خودروهای با حجم موتور بالاتر نیز ممکن است اما سبب کاسته شدن از صدای بم آن می شود.

28- راهنمای تعمیرات و سرویس خودروی سمند (بخش 3) این کتابچه شامل توضیح قسمتهای سیستم سوخت رسانی و سیستم ورودی هوا برای خودروی سمند می باشد.

23- راهنمای تعمیرات و سرویس خودروی سمند (بخش این کتابچه شامل توضیح قسمتهای ترمزهای جلو، ترمزهای عقب برای خودروی سمند می باشد.

27- راهنمای تعمیرات و سرویس خودروی سمند (بخش 4) این کتابچه شامل توضیح قسمتهای سیستم خنک کننده و سیستم اگزوز و منیفولد اگزوز برای خودروی سمند می باشد. 22- راهنمای تعمیرات و سرویس خودروی سمند (بخش 10) این کتابچه شامل توضیح قسمتهای صندلیها، سیستم کمربند ایمنی، تجهیزات داخلی برای خودروی سمند می باشد.

21- راهنمای تعمیرات و سرویس خودروی سمند (بخش 11) این کتابچه شامل توضیح قسمتهای بخاری و تهویه هوا (کولر) برای خودروی سمند می باشد. 26- راهنمای تعمیرات و سرویس خودروی سمند (بخش 5) این کتابچه شامل توضیح قسمتهای جعبه دنده، کلاج، پلوسها، مکانیزم اهرم دسته دنده برای خودروی سمند می باشد.

24- راهنمای تعمیرات و سرویس خودروی سمند (بخش 7) این کتابچه شامل توضیح قسمتهای فرمان برای خودروی سمند می باشد. 25- راهنمای تعمیرات و سرویس خودروی سمند (بخش 6) این کتابچه شامل توضیح قسمتهای تعلیق جلو، تعلیق عقب برای خودروی سمند می باشد.

20- راهنمای تعمیرات و سرویس خودروی سمند (بخش 12) این کتابچه شامل توضیح قسمتهای قطعات و اجزاء الکتریکی برای خودروی سمند می باشد.

اکس6 مدل 2020 در بخش دماغه از زبان طراحی جدید ب ام و پیروی می کند. یه پیکان مدل 83 انژکتوری دارم . در کف برجک هم یه جعبه کراز و یک جعبه حافظه داریم که امکان بارگیری انواع مهمات را برای توپچی فراهم می کند که بسته به نوع هدف از چه نوع گلوله ای برای شلیک استفاده کند.

آخرین مطالب