چگونه اگزوز ماشین سوت بکشد؟

حفاظت: لایههای ویژه تقویت زره مقاوم در برابر مهمات ضد تانک. تغییرات نسبت به نمونه انگلیسی: تعویض موتور، تعبیه

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

حفاظت: لایههای ویژه تقویت زره مقاوم در برابر مهمات ضد تانک. تغییرات نسبت به نمونه انگلیسی: تعویض موتور، تعبیه ژنراتورهای مورد نیاز برای تامین برق، لایههای تقویت زره یکپارچه، سامانه اتوماتیک، ساخت سامانه پنوماتیکی جدید، بهسازی سیستم آتش خاموشکن تانک، اجرای پروژه طراحی، ساخت و نصب کلاچ مغناطیسی، نصب تلفن داخلی جدید «VRC۱۴۰۰ سری پرش فرکانسی هاپینگ صاایران»، سامانه مسافتیاب پیشرفته و چندین ارتقای طبق استانداردهای روز دنیا.

درخارج شهرها انتخاب محل نصب با ژاندارمري و تهيه و نصب آن ها با وزارت راه خواهد بود. این تانک نیز از انواع تانکهای بومی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران است که براساس تانک چیفتن انگلستان ساخته شده و در واقع نمونه ارتقا یافته آن است.

عنصر مهم قدرت آمریکا توجیه آن توسط واشنگتن بود. موتور: V-۴۶ با قدرت ۸۰۰ اسب بخار. موتور: یک فروند موتور V-۸۴ با توان تولید ۸۴۰ اسب بخار قدرت. موتور: یک موتور قدرتمند با قدرت ۷۵۰ اسب بخار.

SHARKROAD دو را به یک اگزوز Sportster بالا امتیاز پس از بازار هارلی اگزوز برای اصلاح Sportster. بیشتر اوقات ، دود کم و بیش غلیظ از لوله اگزوز به مالک خودرو در مورد نقص سیستم سوخت رسانی و سیستم خنک کننده موتور و همچنین نقص مکانیسم توزیع یا گروه پیستون سیگنال می دهد.

مهمترین و اولین کاری که تعمیرکار برای رفع مشکل صدای انفجار از اگزوز خودرو انجام میدهد پیدا کردن محل سوراخ شدگی اگزوز و رفع سوراخ ایجاد شده در اگزوز میباشد. برخی از گازهای مضر توليد شده توسط موتورهای خودرو عبارتند از مونوکسيد کربن ، کسيد نيتروژن، هيدروکربن ها .

این جریان الکترون ها جریان الکتریکی خروجی را تولید می کند. تعویض فیلتر ذرات معمولاً این قرائت ها را به حالت عادی بر می گرداند. اگر به تازگی صدای موتور خودروی شما آزار دهنده شده است بهتر است ابتدا به بررسی وضعیت ظاهری و فنی خودرو پرداخت تا دلیل ایجاد صدای ناهنجار خودرو را پیدا نمود.

اگر تا به حال صداى موتور بدون صدا خفه کن را شنیده باشید، مى دانید که یک صدا خفه کن تا چه حد روى صدا تاثیر دارد. تانک سفیر ۷۴ در رده تانکهای اصلی میدان نبرد قرار میگیرد که ساخت سازمان صنایع دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح کشورمان است و از سال ۱۳۷۴ تاکنون در خدمت نیروهای مسلح ایران قرار دارد.

البته لازم به توضیح است از همین محصول با متریال کامپوزیت نیز تولید شده است که نسبت به پلی اورتان قابل رقابت نبوده و از درجه کیفی۲ قرار دارد. آیا قیمت مناسب است؟

اما این تانک با تغییرات بسیار در ساختار خود نمونه بسیار موثرتری نسبت به نمونه آمریکایی خود است. تانک صمصام یکی دیگر از تانکهای بومی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران است که براساس تانکام ۶۰ آمریکایی ساخته شد. اگر خودروی شما 30 یا 60 ثانیه پس از گاز دادن و در حالت توقف، شروع به دود آبی دادن کرد و بعد دیگر خبری از دود نبود، یعنی کاسه نمد ساق سوپاپ خراب است، اما اگر با هر بار فشردن پدال گاز، خودرو دود کرد، یعنی رینگ پیستون با نقص فنی مواجه است.

نشتی لوله مکش دلیل دیگر ایجاد این صدا است. این تانک ارتقایافته از تانک تی ۵۵ است. حفاظت: از انواع زرههای ۱۵۵ میلیمتری.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن