چگونه اگزوز ماشین سوت بکشد؟

این کوپه ی دوست داشتنی در سرعت های پایین تر از 100 کیلومتر در ساعت شتاب گیری و لایی کشی های بسیار هیجان انگیز

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

این کوپه ی دوست داشتنی در سرعت های پایین تر از 100 کیلومتر در ساعت شتاب گیری و لایی کشی های بسیار هیجان انگیزی رقم می زد که هیچ تضمینی نیست که از 630 و کامارو بهتر نباشد.اما از آنجایی که توانایی های خودرو های اسپرت اغلب در پیست های استاندارد مشخص می شود و نه درمسابقات خیابانی همانند سری فیلم های سریع و خشن،بنابراین جنسیس کوپه در این بخش امتیاز پایین تر نسبت به دو رقیب دیگر کسب کرد.

اگزوز از سه بخش اتصال به موتور، میانی و انتهایی ساخته می شود که در این میان کاتالیست به دلیل نیاز به دمای ۸۰۰ درجه سانتیگراد در قسمت اول تعبیه می گردد و بخشهای دوم و سوم در کاهش دما و صدا موثرند.

مبازه ی سه 300 اسبی! مسکن واحد، کاهش سر و صدا اگزوز، به عنوان از فیبر کربن فوق العاده قوی ساخته شده است. گاهی اگزوز خودرو باعث سر و صدای بیرونی خودرو و نفوذ آن به اتاق ماشین می شود.

محکم و استوار در بدنه خودنمایی می کند.خودرویی که قریب به 45 سال با برادران گانگستر خود.دوج چلنجر و فورد موستانگ ،استوره ی فرار از چنگال قانون در فیلم های مغرب زمین به شمار می رود.همین امر و طراحی متفاوت و عضلانی آن باعث شده است وقتی در کنار این خودرو به گلگیر عقب آن تکیه داده اید.نفس های قدرتمند و عمیقی بکشید.

از لحاظ فضای اتاق 630رتبه ی اول را کسب کرد زیرا هر 4 صندلی آن به راحت قابل استفاده بودند.فضای سرنشین ردیف عقب کامارو با توجه به طول یکسان با سری 6 کمی کوچکتر بود و در عوض با فضای بزرگ سرنشین جلو این کاستی جبران شده بود.کمی غیر منصفانه است که فضای کابین جنسیس کوپه را با دو رقیب دیگر که حداقل 10 تا 20 سانتی متر فاصله ی طولی بیشتر داشتند مقایسه کرد.با اینحال فضای سرنشین جلو کافی بود اما در مورد ردیف عقب تقریبا غیر قابل استفاده یا نهایتا می توان صندلی بچه محسوب کرد!

داشبورد بزرگ دو رنگ که در قسمت بالایی با چرم قهوهای رنگ پوشانده شده است، طرحی ساده و نسبتا قدیمی دارد که با کمی زاویه، تجهیزات ناوبری و سرگرمی را در دل خود جای داده است.

از ویژگیهای بارز و نکات مثبت داخل کابین جنسیس، میتوان به پنجرههای بزرگ اشاره کرد که میدان دید خوبی را از فضای اطراف خودرو در اختیار راننده و سرنشینان قرار میدهد.

شایان ذکر است که دکمههای روی فرمان و دکمههای تنظیمات سیستم صوتی و سیستم تهویه نیز همچنان سالم هستند و دچار رنگ رفتگی نشدند که این موضوع علاوهبر مراقبتهای مالک، نشان از کیفیت نسبتا خوب متریال مصرفی دارد.

شرکت آسان موتور نیز سال 2010 اقدام به عرضه این سدان نسبتا لوکس و مجلل به بازار کشور کرد. ساعت دیجیتالی با نور پس زمینه آبی نیز در تضاد کامل با طراحی کلاسیک داشبورد است.

رانندگی با این خودرو راحت است. تعدادنیسان های تینای پلیس راهنمایی و رانندگی و تویوتا های ارتش به بیش از یکصد دستگاه می رسید! با این حال، در برخی از کشورها، از آنها در وسایل نقلیه سبک برای عموم مردم و نه به عنوان وسایل نقلیه سنگین استفاده می شود.

آخرین مطالب