چگونه اگزوز ماشین سوت بکشد؟

افزایش نرخ ارز چه میزان باعث افزایش هزینه ها شده است؟ دربرخی اقلام دیگر مانند سیم جوش ها، الکترودها یا اقلام

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

افزایش نرخ ارز چه میزان باعث افزایش هزینه ها شده است؟ دربرخی اقلام دیگر مانند سیم جوش ها، الکترودها یا اقلام یدکی که در ماشین آلات و پرس ها استفاده می شود نیز واردکننده هستیم که واقعاً هزینه های سرسام آوری دارند.

همچنین در موادی مانند آلومیناژ، که متأثر از نرخ ارز هست، نیز به شدت با افزایش قیمت مواجه شده ایم.

دستگاهی که بتوان با آن انرژی مکانیکی یا شیمیایی را به الکتریسیته تبدیل نمود، ژنراتور برق نام دارد که به اصطلاح عامه آن در ایران به آن موتور برق گفته می شود.

اما باید بدانید که استفاده از این محصول و نصب آن روی اگزوز مانند استفاده از هر وسیله دیگری برای خودرو یک امر کاملا شخصی و منطقی است. مانند کاتالیست که چاره ای جز وارد کردن مونولیت نداریم.

اگر کابل بیکار را وارد سالن کنید ، قسمت بالای کاربراتور قدیمی برای دمپر مناسب است. بله، چون در حال حاضر خودروسازان با توجه به شرایط پیش آمده با یکسری محدودیت ها و مشکلات مواجه شده اند، اما در این قضیه سعی کرده ایم که موضوع را مدیریت کنیم.

به همین دلیل سعی کرده ایم که با نگاه به بازار آزاد وهمچنین محصولات جدید موضوع را مدیریت کرده و کار را پیش ببریم.

1. اگر در تمام طول مسیر لوله اگزوز از پچ یا وصله استفاده کرده اید، حتما از دو عدد بست شیلنگ استفاده کنید تا بتوانید پچ را در سرتاسر مسیر لوله، ثابت در سر جای خود نگه دارید.

در تیون و اصطلاح عامه آن در اسپرت کردن ظاهری خودرو، معمولا علاقه مندان به خودروهای زیبا و خاص تر، از موارد زیر استفاده می کنند که ممکن است بعضی از آنها با نوع خودرو و مشخصات فیزیکی هر خودرویی هم خوانی و هماهنگی نداشته باشد.

اگر خودروی شما کاربراتور دارد، دهانه آن ممکن است تنظيم نباشد و يا خراب شده باشد. البته در بین این دو قسمت بسته به طراحی لوله اگزوز خودرو ممکن است کاتالیزور نیز قرار بگیرد که باز هم قبل و بعد این قطعه از سیستمی شبیه به گلویی اگزوز استفاده می شود.

البته تولید داخل نیز وجود دارد، اما چون تولید آن به میزان نیاز بازار نیست مجبور به واردات می شویم. اجزای مختلف اگزوز پراید که از آن ها نام بردیم مانند منیفولد، انبار اگزوز، لوله های رابط و … پارس اگزوز نیز مانند برخی قطعه سازان مطالبات معوقی از خودروسازان دارد؟

آخرین مطالب