چگونه اگزوز ماشین سوت بکشد؟

فنهایی که از این نوع پروانه دارند، بیشتر در صنایع تهویه مطبوع و تهویه در ساختمانها و برجهای اداری و مسکونی به

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

فنهایی که از این نوع پروانه دارند، بیشتر در صنایع تهویه مطبوع و تهویه در ساختمانها و برجهای اداری و مسکونی به کار میروند.

کمکهای جلو آن به صورت تلسکوپی وارونه طراحی شدهاند که جذب فشار بیشتر و در نتیجه نرمی و عملکرد بهتری را ارائه میدهند. به گفته بازاریها یک اگزوزساز موفق حداقل باید 5سال، شاگردی کرده باشد که بتواند به بهترین نحو تعمیر و تعویض اگزوز هر اتومبیلی را انجام دهد.

به همین دلیل باید منتظر بمانید تا اگزوز سرد شود. بنلی از حجم و قدرت موتور بیشتری نسبت به موتورسیکلتهای هندی (نظیر باجاج پولسار و آپاچی) برخوردار است و طراحی زیبا و مدرنی نیز دارد.

به مرور کاتالیستهای مختلفی نظیر کاتالیست های پایه گلولهای یا دانه تسبیحی و پایه لانه زنبوری دوبستره ساخته شدند تا اینکه كاتالیست های پایه لانهزنبوری سهراهه تهیه شد. در حقیقت بنلی TNT فقط یک طراحی ایتالیایی دارد و تولید آن به صورت کامل توسط KEEWAY چین انجام میشود.

در این روش تمام محیط داخلی اگزوز خالی شده و قاعدتا در نبود انبارهای داخل اگزوز، صدایی بلندتر و به عبارتی وحشتناکتر تولید میگردد و باید گفت که بسیار غیرقابل تحمل است. مبدل کاتالیستی وسیله ای است که در سیستم اگزوز تمام ماشین ها بکار گرفته شده است حتی در وانت و ماشین های باری، این قطعه به شکل لانه زنبوری است که از فلزات گران­بهاء پوشیده شده است.

این فروشگاه علاوه بر فروش تکی محصولات آماده همکاری با سایر فروشگاه ها به صورت عرضه ی عمده و تعداد می باشد. قبل از CMM کردن قطعات برای هر قطعه کدی تعریف می شود که با این کد تمامی مشخصات کالا تعیین میگردد.

در این طرح از دود اگزوز وسایل نقلیه جهت خاموش کردن اتوماتیک آتش سوزی ها در خودرو ها و بصورت دستی در اماکن مختلف استفاده می شود. حد استاندارد میزان جرم (گرم) PM خروجی از اگزوز ممکن است با ارتقاء تکنولوژیهای قوای محرکه خودرو بدون استفاده از DPF قابل دستیابی باشد اما لزوماً گرم PM پایین به منزله مناسب بودن وضعیت این آلاینده نیست.

بر طرف کرد اما گرفتن وقت مشتری و روانه ساختن آن به تعمیرکارها، او را از خرید لوازم ایرانی آن هم در این بازاری که قیمتهای آن را دود گرفته است، بازمیدارد.

این موتور الان تو بازار ایران با حجم سیصد سی سی موجوده و پلاک ملی هم هست. دود سياه به علت فرسايش قطعات موتوری نظير رينگ ،پيستون ، بوش و سوپاپ ها: به علت فرار گازهاي متراكم شده از سيلندر، مقداي هواي درون سيلندر كم شده و نسبت مناسب هوا به سوخت تغيير ميكند که اين موضوع با تعمير موتور و تعويض قطعات ممكن است.

همانطور که در میان اتومبیلها شاهد هستیم محصولات چینی نظیر امجی که تنها امتیاز برند آن خریداری شده را تحت لوای پرچم و عنوان محصول انگلیسی به مصرفکنندگان ناآگاه غالب میکنند، در دنیای موتورسیکلتها نیز رویهای نسبتاً مشابه وجود دارد.

آخرین مطالب