چگونه اگزوز ماشین سوت بکشد؟

گلویاگزوز هرگز به اندازه کافی داغ نمی شوند و رطوبت با مواد شیمیایی در اگزوز ترکیب می شود تا ترکیبات خورنده ای

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

گلویاگزوز هرگز به اندازه کافی داغ نمی شوند و رطوبت با مواد شیمیایی در اگزوز ترکیب می شود تا ترکیبات خورنده ای را ایجاد کنند که فلز را تخریب می کنند.

چند محفظه - آنها بر اساس ساده ترین عمل می کنند ، اما از آنجا که چندین محفظه با پارتیشن به جای غشاء دارند ، نیازی به جایگزینی آنها نیست ، به این معنی که عمر سرویس بیشتر است.

بهخصوص اگر در ابتدای دور گرفتن این بیشتر باشد مربوط به برخورد استکانیهای سوپاپ به بادامک میل سوپاپ و برخورد ته سوپاپ با نشیمنگاه آن است که باید روغن کاری و یا تایم بودن موتور مورد بررسی قرار گیرد.

بدون اغراق، آن را می توان اشاره کرد که خانواده برجسته موتور سیکلت در هر صورت چهره در خاک قرار می گیرند با یک مدل "کاوازاکی 250 نینجا" است.

فروش لوازم تقویت موتور و.. ابعاد این محصول کویر موتور به صورت ۲۱۳۲ میلیمتر طول، ۱۲۱۰ میلیمتر ارتفاع و ۷۴۷ میلیمتر عرض است. همچنین پلیس در صورت مشاهده وانت بارهایی که با نصب بلندگو اقدام به فروش اقلام مختلف همچون میوه و سبزی می کنند، با آنها برخورد خواهد کرد.

Uni-Trak کاواساکی که در سال 1980 معرفی شد نخستین طراحی مونوشوک برخوردار از یک سیستم پیوندی بود که راه را برای سیستمهای تعلیقی سوپرکراسی شناختهشده امروزی باز کرد. در اواخر دهه 70، طراحی سیستمهای تعلیق موتورسیکلتهای موتوکراس شتاب چشمگیری گرفته و رقابت سختی میان تولیدکنندگان مختلف بر سر آن به راه افتاده بود.

در اواخر دهه هفتاد، کلاس مینی بسیار پررونق بود و KX80 برای حضور کاواساکی در این عرصه جای پای ارزشمندی فراهم کرد. در این سال کاواساکی برای نخستین بار با عرضه مدل تماما جدید KX80 وارد کلاس مینی موتوکراس شد.

در طی سالهای بعد، چندین شرکت دیگر وابسته به کاواساکی در نقاط مختلف جهان تاسیس شد. در این سال شرکت از بزرگترین موتورسیکلتی که تا آن زمان ژاپن به خود دیده بود رونمایی کرد، Kawasaki Z1 ، مجهز به یک انجین 4-زمانه، 4-سیلندر، 903 سیسی، DOHC هواخنک.

این نخستین انجین 4-زمانه کاواساکی با یک مکانیزم پیشرفته منحصر به فرد بود. این را شاید بتوان گام نخست در مسیر پر و پیچ و خمی دانست که به تشکیل موفقترین برنامه آماتوری و مردمی مسابقات موتوکراس ، یعنی Team Green کاواساکی ختم شد.

ایساکو شرکت تهیه و توزیع قطعات و لوازم یدکی محصولات ایران خودرو است که در تاریخ ۱۳۵۶/۸/۱ در قالب شرکت سهامی خاص بنیان نهاده شد. 1978؛ در این سال و سال پس از آن، کورک بلینگتون، با موتورسیکلتهای KR250 و KR350 قهرمان مسابقات قهرمانی GP در دو کلاس 250 و 350 شد.

آخرین مطالب