چگونه اگزوز ماشین سوت بکشد؟

ژنراتور یک بار وقتی که به ظرفیت کامل عمل کرد می رسد که در این صورت تنظیم کننده ولتاژ به میزان تعادلی برسد و ا

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

ژنراتور یک بار وقتی که به ظرفیت کامل عمل کرد می رسد که در این صورت تنظیم کننده ولتاژ به میزان تعادلی برسد و از همین رو هم برای حفظ خروجی در سطح عملیاتی بالا جریان DC کافی را حفظ کند.

زیرا که سیستم خنک کنندگی و پمپ آب تازه می توانند که با فشار آب را بعد از هر ۶۰۰ ساعت ریخته و تبادل گر گرمایی هم بعد از هر ۲۴۰۰ ساعت کار ژنراتور می تواند که تمیز شود.

جالب است بدانید که وجود گرما را هیدروژن از بین می برد و از طریق تبادل گر گرمایی در مدار خنک کنندگی ثانویه است بعنوان خنک کننده استفاده می شود. سطوح خنک کنندگی ژنراتور حتما بهتر است تا بر پایه روزانه بررسی شود.

البته هنوز ایده بهتر استفاده از یک متخصص و تعمیرکار حضوری است اما استفاده از این برنامه به شما فرصت کافی میدهد تا خودرو را به یک تعمیرگاه مجاز اتومبیل برسانید.

اگر چیزی در موتور اتومبیل تان تیک می زند و صدای کلیک کردن می دهد، مخزن روغن را بررسی کنید.

گاهی اوقات به عنوان خنک کننده برای ژنراتور ها از آب تازه یا خام استفاده می شود اما نوع خنک کردن در واقع فقط محدود به موقعیت های خاصی مثل ژنراتور های کوچک و کاربرد های شهری یا واحد های بسیار بزرگ تا ۲۲۵۰ کیلو وات و بالاتر را است.

و برای کم کردن گرمای بیش از حد این سیستم لازم است تا که سیستم خنک کننده و تهویه ای وجود داشته باشد تا با این گرمای تولید شده در این فرآیند بتواند که کنار بیاید. خروجی ژنراتور در نتیجه افزایش پیدا می کند و از همین رو تنظیم کننده ولتاژ جریان DC کمتری را تولید می کند.

همان طور که می دانیم هر سیستمی که به طور مداوم استفاده شود ممکن است که داغ کند در این جا هم می بحث این است که با استفاده متوالی از ژنراتور اجزای مختلف آن گرم می شوند. این را می توان با ناخن تیز انجام داد.

برای تامین کافی آب و هوای تازه باید که ژنراتور در منطقه ای باز و تهویه دار انجام شود. توسط ژنراتور گاز های اگزوز از هر نوع موتور دیزلی یا گازوئیلی خارج می شوند که این گاز از ان جایی که شامل مواد شیمیایی بسیار خطر ناکی هستند از این رو هم به شدت سمی هستند و به طور مناسبی نیاز دارند تا مدیریت شوند.

تنطیم کننده قسمت خروجی موتور ولتاژ بر عهده این قسمت است که ولتاژ خروجی موتور ژنراتور را تنظیم می کند. در بعضی از اوقات هم برای سیم پیچ استاتور واحد های بزرگ ژنراتور از هیدروژن استفاده می شوند زیرا که در جذب گرما نسبت به هر خنک کننده دیگر کند تر است.

آخرین مطالب