چگونه اگزوز ماشین سوت بکشد؟

مشهد پارت پخش فیلتر هوا،فیلتر روغن و صافی بنزین دراستان خراسان. مجموعه طهران پارت در تاریخ 1353 تاسیس گردید و

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

مشهد پارت پخش فیلتر هوا،فیلتر روغن و صافی بنزین دراستان خراسان. مجموعه طهران پارت در تاریخ 1353 تاسیس گردید و فعالیت خود را در زمینه تهیه، تولید، توزیع و بازسازی قطعات خودروهای آمریکایی با مدیریت آقای حسن سلمانی آغاز کرده است.

وظیفه اصلی قطعه ،رابطه میان منیفولد و مجموعه اگزوز می باشد بگونه ای که در شرایط خاص دمایی قابلیت مقاومت در برابر حرارت را داشته و از هر گونه نشتی و تولید صدا با توجه به نوسان های مجموعه اگزوز جلوگیری نماید.مواد اولیه این قطعه از مرغوب ترین مواد و مطابق با استانداردهای ایران خودرو و فرانسه تهیه می شود.

آقای سلمانی فعالیت خود را با کار فردی شروع کردند و سپس با گذشت زمان با اعمال تغییرات لازم اقدام به گسترش فعالیت ها و افزایش نیروی انسانی مجموعه خود کردند. سپس تیم لنگلی این ژنراتور را ساخته و آزمایش کردند و بر اساس نتایج آزمایش مجددا آن را طراحی کردند.

صدای بد استارت، یکی از نکات مورد توجه در عیب یابی خودرو از روی صدا است، که ممکن بسیار با آن مواجه شده باشید. مطابق با آخرین تستی که بر روی اتومبیل 207 انجام شده است این خودرو قبل از ریمپ سرعتی معادل 175 کیلومتر بر ساعت داشته و بعد از ریمپ سرعت 215 کیلومتر بر ساعت را ثبت کرده است.

افزایش شتاب خودرو یکی از مواردی است که معمولاً افراد حساس که از شتاب خودرو خود راضی نیستند به دنبال آن هستند که ما در این پست کاملاً این موضوع را بررسی کرده ایم و راهکارهای ایده آلی برای این کار به شما پیشنهاد خواهیم داد تا بتوانید شتاب خودرویتان را افزایش دهید.

برخی نیز می توانند جوشکاری TIG را انجام دهند.اگر بنزینتان تمام شد و نمی توانید از MIG استفاده کنید ، فقط پیش بروید و جوشکاری با جریان شار انجام دهید.

در این گزارش رنگ دود خارج شده از اگزوز خودرو را بررسی می کنیم.معمولاً رنگ گازهای خروجی از اگزوز به رنگ های بی رنگ، سفید، سیاه و خاکستری و آبی تقسیم میشوند، می توان گفت رنگ گاز خارج شده از اگزوز به وضعیت موتورها و علت خرابیها اشاره دارد.

روغن سوزی نیز دلیل اصلی خروج دود آبی از اگزوز است. بر طرف کرد اما گرفتن وقت مشتری و روانه ساختن آن به تعمیرکارها، او را از خرید لوازم ایرانی آن هم در این بازاری که قیمتهای آن را دود گرفته است، بازمیدارد.

لازم به ذکر است بدلیل رقابتی بودن قیمتها این ارقام به عنوان قیمتهای پایه بوده و پس از دریافت لیست خرید شما نسبت به اعلام قیمتهای نهایی اقدام میگردد . در ابتدای این مقاله بهتر است واقعیتی را با شما بازگو کنیم ، معمولاً شرکت های سازنده اتومبیل ECU ها را به نوعی تنظیم مینمایند که خودرو نتواند نهایت کارایی خود را نشان دهد چراکه در صورت استفاده حداکثری از توان خورو امکان به وجود آمدن ایراداتی وجود دارد پس نمیتوان گفت این کار اشتباه است.

کجا میتونیم ماشین را ریمپ کنیم؟ تیونینگ کردن منجر به خارج کردن خودرو از مسیر استانداردهای آن است که ممکن است گاهی این تغییر مسیر، مشکلاتی را هم برای خودرو به همراه داشته باشد. در زمان اوج قیمت ها، برای این خودرو رقم ۱۲۸ میلیون تومان نیز پیشنهاد میدادند.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن