چگونه اگزوز ماشین سوت بکشد؟

همچنین میتوانید علائم ظاهری دیگری بر روی این قطعه از موتور مشاهده کنید که شامل شکستگی، سوختگی ظاهری، زنگ زدگی

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

همچنین میتوانید علائم ظاهری دیگری بر روی این قطعه از موتور مشاهده کنید که شامل شکستگی، سوختگی ظاهری، زنگ زدگی و خوردگی شمع موتوراست که همگی از نشانههای خرابی شمع موتور هستند. قیمت مناسب، کیفیت عالی و در دسترس بودن و دسترسی آسان به کالاها از دلایل محبوبیت این روش برای خرید و استقبال از محصولات مورد نظر خواهند بود.

به همین علت فن پشت بامی از نظر های مختلف دسته بندی شده اند که در زیر به برخی از آن ها اشاره خواهیم کرد. به دلیل داشتن فن کانوکشن حرارت به خوبی داخل فر پخش می شود و پخت غذا یکنواخت است.

صدای موتور که از داخل خودرو قابل شنیدن است، به دلیل وجود اصطکاک و سایش میان قطعات آن ایجاد میشود. اگر بخواهیم صدای اگزوز ماشین را تغییر دهیم، چند راه وجود دارد: در سیستم اگزوز خودرو چند منبع یا انبار اگزوز قرار دارد که مهم ترین وظیفه این انبارها کم کردن صدای خودرو است.آیا تا به حال صدای کارکرد خودرویی که چدنی اگزوز آن باز شده را از نزدیک شنیده اید؟

با توجه به اینکه روغن موتور پارانوکس خاصیت روانکاری فوق العادهای دارد، صدای کارکرد موتور را به حداقل میرساند. هر گونه تغییرات دستگاه با توجه به این پارامتر ها قابل نظارت می باشد. افشار در رابطه با میزان کارکرد کاتالیست اگزوز، گفته که تا کیلومتر ۱۰۰ هزار و ۱۵۰ هزار، میتوان کاتالیست را تعویض نکرد.

این فناوری در کشور فرانسه تولید و عرضه میشد که با همت دانشمندان و اساتید ایرانی 0 تا 100 آن در داخل کشور سنتز میشود. به طوری که پوسیدن قطعات موتور با وجود استفاده از روغن موتور پارانوکس ممکن نیست و استهلاک آن به حداقل میرسد.

در نتیجه، میتوانید حتی در خودروهای بسیار قدیمی نیز از محصولات پارانوکس استفاده کنید. ضمن اینکه روغن موتور پارانوکس باعث جلوگیری از پوسیدگی و زنگ زدن قطعات موتور خودرو میشود، تمام پوسیدگیهای موجود موتور را نیز از بین میبرد. این در حالی است که سرنشینان نیز همین حس را داشته و هیچ دید وسیعی از جاده به هنگام رانندگی وجود ندارد.

خواهشا یک دقیقه وقت بگذارید و این مشخصات را مطالعه بفرمایید: ۴.۵ لیتر حجم، ضریب کمپرس ۱۴ به ۱، شروع شدن ردلاین موتور از ۹۰۰۰RPM،۵۴۰ نیوتن متر تورک و ۵۹۷ اسب بخار قدرت. اما اگر برعکس بخواهید از شر "غرش وحشی" خلاص شوید ، چه؟

به طوری که اگر موتور خودرو بدون اشکال فنی باشد و از روغن موتور پارانوکس در آن استفاده شود، راننده در اولین تجربه خود متوجه روشن بودن خودرو نخواهد شد.

به طوری که افراد تنها با یک بار تجربه استفاده از روغن موتور پارانوکس، متوجه مزایا و تفاوت بزرگ آن با محصولات مشابه میشوند. این مورد بیشتر در موتورهایی با کارکرد بالا دیده میشود که ناشی از بروز مشکلات در آببندی سیستم روغنکاری و بلوک سیلندر است.

این خاصیت باعث شده اصطکاک میان قطعات و اجزای مختلف موتور خودرو کاهش بیابد و کارکرد آن بسیار روانتر باشد. به طوری که در موارد زیادی این کاهش مصرف سوخت تا 20% میرسد و در طولانی مدت میتواند کاهش هزینهای ملموس را در خودرو رقم بزند.

آخرین مطالب