چگونه اگزوز ماشین خود را تعویض کنیم؟

از نظر ابعاد تویوتا CHR به حدی ماشین جاداری شکل گرفته است که می توان آن را در حد و اندازه های تویوتا RAV4 دان

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

از نظر ابعاد تویوتا CHR به حدی ماشین جاداری شکل گرفته است که می توان آن را در حد و اندازه های تویوتا RAV4 دانست و به این ترتیب تویوتا CHR جادارترین ماشین کلاس خود در بازار ایران به شمار میرود.

تویوتا CHR در ایران با دو نوع قلب تپنده عرضه می شود که یکی از آنها بنزینی است و از توربوشارژر بهره می برد و راندمان و شتاب خوبی دارد و دیگری هم یک پیشرانه هیبریدی است که به طور مستقیم از تویوتا پریوس به عاریت گرفته شده است و نیازی به تعریف ندارد که این پیشرانه چقدر از هر لحاظی عالی و بی نظیر است.

برای اولین بار شاهد هستیم که شرکت متین خودرو زنجان پس از مدتها یک محصول با کیفیت را به بازار عرضه کرده است و گویا سیاست های خود را تغییر داده است و بالاخره از وارد کردن موتورسیکلت های بی کیفیت دست برداشته است البته باید گفت متاسفانه شاهد بودیم که به دلیل تحریم ها و مالیات های بسیار زیاد و سود جویی های کلیه شرکت های مونتاژ کننده موتورسیکلت، بجز دو شرکت ( شرکت روان سیکلت ( گروه صنحتی تکتاز موتور ) تنها در تریل Ravan QM-R200 ) پس از مدتی محصولات دچار کاهش کیفیت میگردند به هر حال با عرضه اولین موتورسیکلت تمام انژکتوری با کیفیت بالا به بازار توسط متین خودرو زنجان باید منتظر تغییرات بسیار خوبی در بازار موتورسیکلت باشیم و پس از سالها منتظر ورود موتورسیکلت های با کیفیت به بازار کشور باشیم البته این تغییرات بستگی به شرایط تحریم ها و اجرایی شدن یا نشدن قانون مالیات و ارزش ارز در کشور دارد.

اما حدود چند ماه بعد از شروع پیش فروش این خودرو، آرینموتور نمونه 1.8 لیتری با گیربکس CVT را نیز عرضه کرد که از نظر سطح امکانات بسیار بالاتر و بهتر از تیپ 1 است.

تویوتا اف جی کروزر از نظر ساختاری، شباهتهای بسیاری با تویوتا پرادو دارد. تویوتا اف جی کروزر به دلیل رانندگی خشک و سیستم تعلیق سفتی که دارد، خودرو چندان مناسبی برای مسیرهای شهری نیست و صندلیهای چندان راحتی را هم در اختیار سرنشینان عقب قرار نمیدهد.

تویوتا اف جی کروزر یک شاسی بلند ژاپنی است که در سال 2005 در نمایشگاه بینالمللی خودرو آمریکا رونمایی شد. البته از آنجا که اف جی کروزر علاقه مندان بسیاری داشت، تویوتا یک نسخه نهایی یا Final Edition هم از آن معرفی کرد و نهایتا تولید آن را در ژانویه 2018 خاتمه داد.

از این جهت میتوان تویوتا لندکروزر، تویوتا پرادو و تویوتا فورچونر را رقبای اف جی کروز دانست. بدلیل نوسان قیمت بازار ، جهت اطلاع از قیمت روز این محصول درساعات اداری نهایتا ساعت ۱۷ با شماره های تلفن زیر تماس بگیرید.

در صورتی که کالای درخواستی شما در گروه زیر قرار ندارد، میتوانید به طور مستقیم با مدیران مجموعه در تماس باشبد تا نیاز های شما را مرتفع سازند. همچنین در ژنراتورها ممکن است از مواد شیمیایی یا سایر مواد به عنوان سوخت موتور و جهت احتراق استفاده شود تا در نهایت برق تولید شود.

جهت سفارش و خرید عمده اگزوز در سطح کشور ، با دفترفروش تماس حاصل فرمایید. ارائه خدمات منحصر بفرد ویژه تعمیرکاران و اگزوز سازان در سطح کشور با تمرکز بیشتر بر استان اصفهان فروش انواع اگزوز فابریک ، کاتالیزور و فلکسیبل و واشرآلات بصورت عمده با قیمت رقابتی و ضمانت کیفیت محصولات.

بیشتر موتورهای مدرن تنها به لطف فرآیندهای احتراق کارآمد مقادیر کمی از آن را تولید میکنند اما موتورهای قدیمی مونوکسید کربن بیشتری تولید میکنند. یک خودروی سبکتر، شتاب بیشتری داشته و سوخت کمتری هم مصرف میکند.

آخرین مطالب