چگونه اگزوز ماشین خود را تعویض کنیم؟

وجود لایه آلومینایز، یک پوشش مناسب در برابر رطوبت می باشد و مانع نفوذ نم به داخل منبع می شود. وجود روکش آلومی

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

وجود لایه آلومینایز، یک پوشش مناسب در برابر رطوبت می باشد و مانع نفوذ نم به داخل منبع می شود. وجود روکش آلومینایز، باعث شده است تا استحکام و مقاومت اگزوز در برابر عوامل فیزیکی و شیمیایی بالا رود و مانع زنگ زدگی و پوسیدگی شود.

با ما همراه باشید، در ادامه در نظر داریم به طور کامل اطلاعاتی در مورد مهمترین انواع سنسورهای خودرو ارائه دهیم. عوض نکردن به موقع صافی بنزین و وجود ایراد در شمع های خودرو نیز از دلایل دیگر شنیده شدن صدای پت پت از اگزوز هستند.

گازهای خروجی از خودرو، که در اثر احتراق مواد شیمیایی بوجود می آید، باید از موتور خودرو خارج شود. در اینجا اگزوز و منبع اگزوز وارد عمل می شوند و استفاده از قطعه مرغوب و مناسب، بسیار حائز اهمیت می باشد.

صدای خروجی از موتور در صورت خرابی منبع اگزوز، بسیار بلند و اذیت کننده است، از این رو باید حتما منبع اگزوز سالم باشد. این کاور های بی صدا که در اصطلاح کانوپی سایلنت گفته میشوند.

هدفون های بی سیم MS-3 شامل. از جمله این قطعات، میتوان به اگزوز های با کیفیت بالا با روکش آلومینایز اشاره کرد.

فروشگاه اینترنتی دولوکس کار، عرضه کننده انواع قطعات از جمله منبع اگزوز تیبا با پوسته آلومینایز می باشد. فروشگاه اینترنتی دولوکس کار، عرضه کننده بهترین قطعات خودرو، و با کیفیت، خیالتان را از بابت کیفیت و مقاومت بالای اگزوز راحت میکند.

فروشگاه دولوکس کار، عرضه کننده انواع قطعات و لوازم یدکی تیبا می باشد. با توجه به اینکه خودروهایی مثل تیبا، پراید، به دلیل وجود لاستیک های کوچک، احتمال آسیب دیدگی زیادی دارند، خرید یک منبع اگزوز از یک فروشگاه معتبر می تواند هزینه های تعمیر و تعویض را به مدت چندین سال کاهش دهد.

با گرم کردن خودرو، رطوبت به مرور زمان بخار شده و باعث کاهش احتمال خرابی منبع اگزوز می شود. اگر ریختن آب زیر ماشین از اگزوز است، بهترین کار این است که سطح خنککننده را چک کنید و پس از خنک شدن موتور، برای رانندگی تصمیم بگیرید.

بدلیل نوسان قیمت بازار ، جهت اطلاع از قیمت روز این محصول درساعات اداری نهایتا ساعت ۱۷ با شماره های تلفن زیر تماس بگیرید. منبع اگزوز تیبا، یکی از با کیفیت ترین و مناسب ترینها می باشد.

در منیفولد دود، یک واشر آب بندی در محل اتصال منیفولد به سر سیلندر و یک واشر انعطاف پذیر سربی به سر لوله اگزوز وصل می شود. همچنین ، بهترین ویژگی در طراحی سایبان با قابلیت دسترسی آسان و از همه قطعات برای حفظ دیزل ژنراتور.