چگونه اگزوز ماشین خود را تعویض کنیم؟

افزایش نرخ ارز چه میزان باعث افزایش هزینه ها شده است؟ همچنین در موادی مانند آلومیناژ، که متأثر از نرخ ارز هست

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

افزایش نرخ ارز چه میزان باعث افزایش هزینه ها شده است؟ همچنین در موادی مانند آلومیناژ، که متأثر از نرخ ارز هست، نیز به شدت با افزایش قیمت مواجه شده ایم. پارس اگزوز نیز مانند برخی قطعه سازان مطالبات معوقی از خودروسازان دارد؟

کاملا منطقی و مطلوب است که شما این وسیله را روی اگزوز خود سوار کنید. اما باید بدانید که استفاده از این محصول و نصب آن روی اگزوز مانند استفاده از هر وسیله دیگری برای خودرو یک امر کاملا شخصی و منطقی است.

و اما معايب:نا هماهنگ بودن گيربکس با موتور خودرو که واقعا آزاردهنده است، بخصوص در تعويض دنده از يک به دو کاملا مشهوده و شاهد افت شتاب اوليه مي باشد.مورد بعدي و آزار دهنده ديگر گشتاور خودرو هست که توي دور پايين حدود 2000 تا 2500 دور در دقيقه ميباشد، توي اين شرايط اگر به فرض چهار سرنشين داخل خودرو باشد، تنها راه نجات از اين قضيه اينه که فقط و فقط با دور موتور بالا حرکت کنين، يعني تويض دنده ها زير 3000 دور در دقيقه انجام نشود.اين شراط در تابستان کاملا شرجي شهر رشت که کولر مدام روشن هست به طور واضحي خود را نشان مي دهد.پس برخلاف خيلي از دوستان که ابراز ميکنند که شتاب اوليه موتور ملي خوب هست، بنده اين ادعا رو رد ميکنم، ولي نکته مثبتش اينه که وقت سرعت از 60 کيلومتر در سرعت عبور کند، تمام اين دغدغه ها به دست فراموشي سپرده ميشه و از نظر شتاب در سرعت هاي بالاتر از 60 کيلومتر جاي هيچ گونه نگراني نيست و موتور پرتوان ef7 تازه خودش رو نشان خواهد داد.يه نکته خيلي مهم در مورد اين موتور تعويض زود هنگام روغن موتور مي باشد که تحت هيچ شرايطي نبايد فراتر از پنج هزار کيلومتر باشد که حتما بايد توسط صاحب خودرو مورد توجه قرار گيرد.از ديگر معايب خودرو ديد ضعيف به اطراف خودرو علي الخصوص ديد از جلو و ايجاد مزاحمت ستون هاي جلو براي راننده.نکته منفي ديگر استهلاک خودرو هست.مثلا بالاترين مسافتي که مي توان با لنت هاي ترمز جلو طي کرد بيست هزار کيلومتر است که کاملا غير منطقي به نظر مي رسد.و اما نکته ضعيف بعدي يا بهتر است بگويم که در حد فاجعه مي باشد سيستم تعليق و جلوبندي و اکسل عقب.کوچکترين چاله هايي که شما ناخواسته در آن مي افتيد توسط صداي مهيبي به داخل اتاق همراه با ضربه و تکان هاي شديد مي باشد.از روزي که بنده خودرو رو صفر تحويل گرفتم اين قضيه تا به امروز به قوت خودش باقي است.وقتي علت را هم از نمايندگي جويا شدم، آن بزرگواران اذعان داشتند که تمام قطعات بي کيفيت هستند، اگر هم اقدام به تعويض کنيد هيچ فرقي در رفع اين صدا نخواهد کرد.در کل بزرگترين و اساسي ترين مشکل بنده با اين خودرو هم همين سيستم افتضاح جلوبندي و انتقال صدا، کوبش، تکان هاي شديد به داخل اتاق مي باشد.موارد ضعيف ديگر:تعويض سه بار پمپ درب شاگرد و يک بار سمت راننده، تعويض قفل درب صندق عقب،خراب شدن و تعويض بالابر راننده.خراب شدن رله سيستم تهويه مطبوع و تعويض آن.سه بار سوختن لامپ هاي عقب همراه با فيوز آن.سر و صداي زياد اتاق و صداي جيرجير آن از هر جايي که دلتان بخواهد.سر و صداي سيستم پمپ هيدروليک فرمان که کاملا در هنگام رانندگي داخل شهر مشهود است و…

جدید ترین مطالب صدای اگزوز ماشین، مقالات ویژه صدای اگزوز ماشین، هر آن چیزی که باید در مورد صدای اگزوز ماشین بدانید.

به دلیل استفاده برخی از افراد از سر اگزوز خودرو برای تولید سر و صداهای زیاد و گوش خراش، نظر اکثریت مردم نسبت به استفاده از این محصول مثبت نیست.

البته تولید داخل نیز وجود دارد، اما چون تولید آن به میزان نیاز بازار نیست مجبور به واردات می شویم. تمام سعی وتلاش برای این است که از کالای داخلی استفاده کرده ومحصول را با بهترین کیفیت با استفاده از اقلام داخلی تولید کنیم، مگر مواردی خاص پیش بیاید.

بهترین فر توکار سینجر در سری Luxe کدام است؟ اين مديريت مصمم است با استفاده از اين ابزار و ترويج آن مشاركت كاركنان را در زمينه هاي گوناگون فعاليت ها، بهبود بخشيده و با شكوفا كردن خلاقيت هاي فردي و گروهي موجبات استفاده از توانايي ها و ظرفيت هاي بالقوه كاركنان را فراهم آورد بي ترديد در اجراي موفقيت آميز اين سيستم، همفكري، مشاركت و مساعدت كاركنان نقش اساسي و تعيين كننده خواهد داشت.

ژنراتور های دیزلی با ظرفیت های 5 کیلووات الی 50 کیلووات برای مصارف خانگی در بازار به راحتی در دسترس هستند.

خودروساز به نوبه خود برای حل مشکل گام برمی دارد و ما نیز سعی می کنیم که با آنان مدارا کنیم.

پس با کمی هزینهی بیشتر، فیلتر هوای اسپرت با سیستم خنککننده را جایگزین فیلتر هوای قبلی ماشینتان کنید. به علاوه از خرید مدل هایی که صداهای گوش خراش تولید میکنند، اجتناب کنید زیرا مخل آسایش مردم خواهید شد. صدا: مهمترین فاکتور زمان خرید سر اگزوز، بررسی صدای آن است زیرا هدف از خرید این محصول، تولید صدای مورد علاقه شماست.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن