چگونه اگزوز ماشین خود را تعویض کنیم؟

قیمت شورولت کامارو 2020 یکی از نقاط قوت آن بوده و خریداران بدون در نظر گرفتن شرایط بسیار متفاوت فروش خودرو در

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

قیمت شورولت کامارو 2020 یکی از نقاط قوت آن بوده و خریداران بدون در نظر گرفتن شرایط بسیار متفاوت فروش خودرو در کشورهای پیشرفته و اقتصاد آزاد با هر بودجه مابین 26000 دلار (430 میلیون تومان) تا 75000 دلار (1 میلیارد و 250 میلیون تومان)، توانایی لذت بردن از ظاهر و قابلیت های دینامیکی این خودرو را خواهند داشت.

قیمت کاپوت 220 و رنگ آن 150 به علاوه هزینه نصب 50 هزار تومان بعلاوه 8% مالیات.حدود 453 هزار تومان.

میخواستم از شما نظر کارشناسی بپرسم که با توجه به اینکه صافکار حدودا هزینه تعمیر ظاهر ماشینم رو سه میلیون تخمین زده با صرفه تر نیست که یک اتاق کامل برای ماشینم تعویض کنم؟

در سال های اخیر استفاده از این محصول، بیشتر شده و افراد زیادتری به استفاده از آن علاقه نشان داده اند.

برخورد این دو احتراق با یکدیگر آنقدر به موتور فشار وارد می کند که در نهایت می تواند سبب آسیب دیدن پیستون ها نیز شود.

شیارها، تراشه ها و سوراخ ها جریان مستقیم سر و صدای فلزی ناخوشایند را باز می کنند و ابعاد اشتباه لوله از خروجی گاز جلوگیری می کند. سر اگزوز خودرو معمولا تنها بخش قابل توجهی از انواع است.

کاتالیزور تشکیل شده از انواع بسیاری از فلزات گرانبها ، با توجه به نظر refitting ، در واقع یک مقصر عمده مانع از اگزوز صاف ، و آن را نیز یک نقطه آزار دهنده گرم است ، بنابراین بسیاری از مردم را انتخاب کنید به جای آن ، اغلب فقط یک بخش کوچکی از راست از طریق ، آنها می توانند خروجی صاف احساس ، و صدا نمی خواهد در داخل گرفتگی.

بنابراین با مشاهده دود سیاه باید نسیت به تعمیر دیزل ژنراتور اقدام نمود. در نمای جانبی نیز شاهد طرحی ساده اما حجیم و عضلانی است که رگههایی از بامو سری 5 با کد اتاق E60 در آن مشاهده میشود. فرکانس این صدا معادل سرعت دورانی چرخ ها بوده و از میل گاردان کوچک از سوی چرخی به گوش می رسد که زیاد گشاد کرده باشد و بایستی هر چه زودتر تعویض گردد.

یعنی آیا با این کابوت از قیمت ماشین میفته؟ آیا رنگ کابوت جدید رنگ فابریک محسوب میشه؟ آیا باید سیستم اگزوز را اصلاح کنید یا نه؟

3) دوار یکسو کننده ها : تبدیل کنونی به جریان AC به DC -- جریان AC تولید شده توسط سیم پیچ های تحریک و تبدیل آن به جریان DC را اصلاح می نماید . به هیچ عنوان خود درمانی را انجام ندهید و ازاستعمال هرگونه پماد بر روی زخم پرهیز نمایید.

آخرین مطالب