چگونه اگزوز ماشین خود را تعویض کنیم؟

همچنین در کنار این مورد، بهراحتی میتوان بوی بنزینی را که از اگزوز خارج میشود، استشمام کرد؛ در این حالت، گفته

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

همچنین در کنار این مورد، بهراحتی میتوان بوی بنزینی را که از اگزوز خارج میشود، استشمام کرد؛ در این حالت، گفته میشود که خودرو دچار خامسوزی شده است. درواقع، زمانی که بنزین بهطور کامل درون محفظه احتراق با اکسیژن ترکیب نشده است و از منیفولد و مجاری اگزوز بدون تغییر خاصی خارج میشود، خامسوزی خودرو رخ داده است.

اگر خودرو در زمان روشن شدن بیشتر از حد استارت خورده است احتمالا بنزین زیادی به موتور وارد شده است و بعد از چند لحظه رفع میشود که مشکل خاصی ندارد.

علت این بو میتواند روغن سوخته از ناحیه موتور باشد یا شاید به دلیل ایراد در لوله اگزوز زیر خودرو، دود اگزوز از طریق کف به داخل خودرو وارد میشود.

رانندگی در این حالت خطرناک است زیر کاپوت را چک کنید و به سیمکشی و فیوزها دقت کنید. سدان حاصل یک فرآیند طراحی پنج ساله را با قیمت بیش از 1 میلیارد دلار به همراه داشت و با موتور جدید V8 و ویژگی های لوکس عرضه شد.

بسیاری از وب سایت های عالی برای تئوری و طراحی لوله ها برای برنامه های کاربردی مختلف (از سیلندرهای تک تا 4 به 1s ) اختصاص داده شده اند، اما مهم است که به یاد داشته باشید که هر سیستم یک فرد است و بنابراین از "یک اندازه مناسب همه" تایپ کنید علاوه بر این، اصلاح طرح احتراق سهام به طور کلی تحت تاثیر قرار دادن جت است .

از این دست می توان از استانداردهای QS9000 که حاصل یکپارچه سازی نیازمندی های کیفیتی سه تولید کننده بزرگ خودرو آمریکای شمالی، (General motors, Ford, Daimler, Chrysler) می باشد که به دلیل توانایی های فنی و مدیریتی موجود در آن حوزه فعالیتی وسیعتری از منطقه آمریکای شمالی یافته است.

این بو میتواند هشداری در مورد ایراد در سیستم ترمز باشد یا احتمال این که ترمز دستی هنوز کشیده شده و یادتان رفته که آن را غیرفعال کند. این بو ممکن است به خاطر یک مدار کوتاه الکتریک یا عایق روی سیم باشد که در حال سوختن است.

هر چقدر که از این چراغ فاصله داشته باشید روشنتر به نظر میرسد و اگر درست رو به روی آن ایستاده باشید انگار که خاموش است. با ما در تماس باشید .

شاید متوجه شده باشید که گاهی اوقات مصرف بنزین اتومبیلتان بیشازحد بالا میرود و به همین نسبت، آمپر بنزین زودتر از موعد به سمت حرف E تمایل پیدا میکند. اگر سیستم اگزوز دوگانه دارید و این اگزوزها گازها را باهم مخلوط نمی کنند، می توانید با نصب لوله متقابل، به طور قابل ملاحظه ای صدا را تغییر دهید.

در جایی ، حداقل در عکس های علاقه مندان به خودروهای آمریکایی ، احتمالاً اتومبیل هایی را دیده اید که انتهای لوله های اگزوز آنها از زیر سپر عقب تقریباً به پشت بام بالا آمده است.

آخرین مطالب