چگونه اگزوز ماشین خود را تعویض کنیم؟

در بخش ضربات انتقالی به اتاق،جنسیس و کامارو هردو عملکردی بسیار خشک داشتند که رانندگی را در خیابان های شهری مش

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

در بخش ضربات انتقالی به اتاق،جنسیس و کامارو هردو عملکردی بسیار خشک داشتند که رانندگی را در خیابان های شهری مشکل ساز می کرد.البته این از ویژگی های اتومبیل های اسپرت به شمار می آید اما ب ام و 630 با توجه به قرار گرفتن در کلاس گرندتور عملکردی نرمتر نشان داد و نگرانی زیادی از بابت آشفتگی و صدا در کابین نبود.وقتی درب 630 را باز می کنید.کیفیت و امکانات خوبی را مشاهده می کنید اما اگر بخواهیم شرط انصاف را رعایت کنیم و با توجه به قیمت 2 برابر نسبت کامارو و جنسیس.سری 6 نسل اول 2 برابر کیفیت را ارائه نکرده است ولی از لحاظ آپشن می توان با توجه به قدمت 4 سال قدمت بیشتر نسبت به دو رقیب برتر دانست.

اما در اینجا بیشتر سوخت وجود دارد. بوق در قسمت جلو سمت راست سپر قرار دارد. البته هیچ راز نیست که مخزن سوخت دقیقاً آن قسمت از دستگاه است که خطر بالقوه ای را نشان می دهد.

قسمت های زیرین بدنه را که در تماس با سنگلاخ است، با پوشش قیر مانند اندود می کنند. دستورالعمل زیر را دنبال کنید تا دریابید مشکل شما تا چه اندازه جدی است. بطور دوره ای ارزش استحکام و وضعیت نوارها را بررسی کنید.

این تجهیزات به صورتی ساخته شده که صدا را به خود جذب کرده و طبق برآوردها میتواند تا حدود 10 دسیبل از صدای دستگاه را کاهش دهد که رقم چشمگیری است. البته عایقی که در جداره این نوع از اگزوزه ها استفاده می شود علاوه بر بحث صدا ، دمای جداره بیرونی اگزوز را هم به شدت کاهش می دهد که تاثیر مهمی در کاهش دمای محیط خواهد داشت و البته که از انتقال حرارت اگزوز به تجهیزات جانبی موتور نیز جلوگیری خواهد کرد .

سپس ارزش جستجو برای مخزن گاز را دارد. با استفاده از این کیت، شما بعد از نصب آن، میتوانید هر دفعه یکدکمه را زده و صدای خروجی اگزوزتان را عوض کنید. 2. اگر احتمال نخست نبود پس به سراغ واشر سر سیلندر بروید و در صورت خراب بودن تعویضش کنید.

از پیج و مهره جدید برای اتصال این فلنج بهم استفاده کرده و با دست سفت کنید. این کار برای امنیت بیشتر انجام می شود.

که همکی باعث ورود هوای بیشتر به سیلندر ها می شوند. در بیشتر موارد یا به عبارت دقیق تر 90 درصد از کل ، نشت سوخت دقیقاً از مخزن بنزین یا از عناصر آن که به طور مستقیم روی آن سوار شده یا در مجاورت آن واقع شده است ، رخ می دهد.

در محفظه موتور ، به طور معمول ، حداقل بنزین وجود دارد که برای عملکرد طبیعی خودرو ضروری است. مدار الکتریکی موتور سیکلت "Kovrovets-175V" از این جهت متفاوت است که از نخ پرتو لامپ مرکزی سیم برای روشن کردن سرعت سنج وجود دارد.

مدار دستگاه خنک کننده گرفتگی دارد. مخزن سوخت همانطور که می دانید از چندین عنصر تشکیل شده است که توسط دستگاه های مختلف به هم پیوسته اند: فلنج ها ، سازه های کامپوزیت و غیره. آنها به عنوان بست می باشند.

به این روش اصطلاحا کنیک بودن گلویی اگزوز می گویند که آب بندی بدون واشر صورت می گیرد. شتاب عالی. تعویض دنده واقعا عالی و نامحسوس حتی در معکوس به یک. به خصوص اگر یک نشت سوخت آشکار شود.

آخرین مطالب