چگونه اگزوز ماشین خود را تعویض کنیم؟

به همین منظور، سامانهای برای دریافت مجوز تردد بین شهری راه اندازی شده است تا افراد در شرایط ضروری بتوانند مجو

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

به همین منظور، سامانهای برای دریافت مجوز تردد بین شهری راه اندازی شده است تا افراد در شرایط ضروری بتوانند مجوز تردد بین شهری دریافت کنند.

این سوپر اتومبیل که اولین بار در نمایشگاه 2010 ژنو به نمایش درآمد اکنون چراغ سبز تولید را از کارخانه مادر دریافت کرده است. مطالب مرتبط: - قوه قضائیه برگ سبز را به عنوان سند پذیرفت؟ مطالب مرتبط: آخرین وضعیت تردد بین شهری و استانی مدارک لازم جهت اخذ مجوز تردد از فرمانداری کارت ماشین و برگه سبز خودرو اجاره نامه یا سند خانه گواهی اشتغال قبض خدماتی مدارک لازم برای مجوز تردد پزشکی یا درمان کارت ماشین یا برگ سبز خودرو مدارک پزشکی قبض خدماتی مطالب مرتبط: آموزش تصویری ثبت درخواست مجوز تردد بین شهری چگونه مجوز را پیگیری کنیم؟

کارشناسان از ساعت ۱۸ الی ۲۴ مدارک ارسالی را بررسی میکنند و در صورت صحت و تایید، یک پیامک برای متقاضی ارسال میشود. مظفری و همکاران (1390) در بررسی میزان آلاینده­های خروجی از اگزوز خودروهای بنزینی در شهر یزد بر مبنای سال ساخت نشان دادند که میزان درصد حجمی این آلاینده­ها به استثنای گازهای CO2 و NO در خودروهای جدید افزایش یافته ولی میزان حجمی گازهای CO، HC و O2 نسبت به خودروهای قدیمی­تر کاهش یافته است (19). یوسفی گل بته و همکاران (1393) به سنجش میزان آلاینده­های خروجی از اگزوز خودروهای پژو 206، سمند معمولی و سمند تاکسی در شهر مشهد پرداختند.

و به طوری که فلوت در داخل شیشه ای از صدا خفه کن آویزان نیست، لوله های شدید فلوت باید به سرعت در داخل آداپتور، که در آن فاصله B در تصویر سمت چپ نشان داده شده است، به شدت به آن اشاره کرد.

15.اخذ نظريه مدير سازمان مهندسي جهت استاندارد مواد، سايز لوله ها، و ضخامت ورق ها و نظريه مسئول واحد برنامه ريزي و هماهنگي مواد جهت ابعاد ورق ها در پيشنهاد (OFFER) دريافتي براي مواردي كه مشخصات و داده هاي قيد شده در آن مغاير با مشخصات و داده هاي فرم سفارش خريد مي باشد.

اگر در شرایط جاده ای یا آب و هوایی خاصی که در بالا به آن ها اشاره شده است از خودروی خود استفاده می کنید، این عمر مفید کمتر شده و در برخی شرایط حتی به 2 سال نیز خواهد رسید.

طبق نظر پلیس راهور، برگ سبزی که تحت عنوان سند مالکیت هنگام معامله خودرو صادر شده؛ سند قطعی خودرو محسوب میشود و دیگر نیازی به ثبت سند در دفاتر رسمی و پرداخت هزینه اضافه توسط طرفین برای صدور سند نیست.

علاوه بر برگ سبز، یک کارت هوشمند خودرو که شامل اطلاعات سند است؛ صادر و تحویل مالک میشود تا با خود به عنوان کارت شناسایی خودرو به همراه داشته باشد.

از آنجا که اگزوز به اتاق خودرو متصل شده، جهت جلوگیری از انتقال لرزشها به اتاق، اتصالات مجموعه اگزوز را به صورت لاستیکی و فنری میسازند.

صدای غرش در هنگام شتاب گرفتن : ابتدا سیستم اگزوز را چک کنید در مرحله بعد ممکن است سیستم انتقال قدرت خودرو دچار مشکل باشد. شل بودن یا زید بودن خلاصی سوپاپ باعث ایجاد سر و صدای زیاد در موتور میشود که این صدا معمولا بصورت (چیک چیک ) شنیده میشود و بسیار آزاردهنده است.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن