چگونه اگزوز ماشین خود را تعویض کنیم؟

شرکت تولیدی و صنعتی پیا صنعت از شرکت های مطرح در حوزه طراحی و ساخت اگزوز در ایران بوده و به عنوان مجهزترین اگ

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

شرکت تولیدی و صنعتی پیا صنعت از شرکت های مطرح در حوزه طراحی و ساخت اگزوز در ایران بوده و به عنوان مجهزترین اگزوز ساز خاورمیانه محسوب می شوند، محصولات این شرکت در حوزه های متنوعی وارد بازار شده و در اختیار مشتریان قرار می گیرند.

همانطور که می دانید اگر آهنی را با فلز روی بپوشانیم به اصطلاح به آن آهن گالوانیزه می گویند که باعث می شود آن را در برابر خوردگی و زدگی مقاوم سازد، با گذشت زمان طولانی این مقطع خاصیت خود را از دست داده و یا توسط عوامل مختلف دچار شکستگی می شود و یا در هنگام تولید به محصول مد نظر تبدیل نشود و..

منیفولد دود یا چندراهه، اولین بخش سیستم اگزوز است که به طور مستقیم به بلوک پیشرانه پیچ شده و دود خروجی از هر سیلندر را به طور جداگانه تحویل میگیرد.

چون بعد از این که سران ارتش یا اعدام شدند یا تصفیه و یا خودشان رفتند، میخواستند نیروهای باقیمانده مدافع ایران را هم از بین ببرند. حتی با وجود حالت اسپرت، این خودرو اصلا صدای ناهنجار و بیادبانهای ندارد و در تمامی حالات شخصیت خود را حفظ میکند و صدای آن چیزی کمتر از یک اپرای زیبا ندارد.

در جدول زیر میتوانید مشخصات فنی کامل این خودرو را مشاهده کنید. صدای ایجاد شده ممکن است، در اثر ایراد در قطعات موتور ماشین باشد، بنابراین توجه به عیب یابی خودرو از روی صدا، می تواند خودرو شما را از یک خسارت احتمالی جدی محافظت کند.

امروزه اگر از خیلی از جوانها بپرسید، پاسپورتت را میدهیم که هرجا دوست داری بروی؛ میگوید میخواهد به آمریکا برود.

اما آنجا وقتی اقوام و خواهرش میگویند حالا که آمدهای، به سمت جنگ نرو و به ایران برنگرد، میگوید «من تعهد خدمت دارم!

اما ما خلبانی داریم به اسم علیمحمد سلیمانی، که در جنگ شرکت کرده و برای مرخصی برگشته است. » که هر دو بیرون پریدند اما پدافند نامرد بعثیون جفتشان را در هوا تکهپاره کرد!

موتور برقی با باتری های کاملاً شارژ شده می تواند از 120 تا 160 کیلومتر را طی کنند. پس از پذیرفتن همه پسران بد، اکثر کروزرهای معاصر بعد از دوچرخه های کلاسیک آمریکایی مانند هارلی دیویدسون و هندی ها مدل سازی می شوند.

اسناد میگویند دو هفته پس از شروع جنگ، صدام به سازمان ملل گفت ایرانیها را دعوت کنید سر میز مذاکره صحبت کنیم. برای مشاهدهی تمامی مطالب مرتبط با این رویداد مهم به صفحهی نمایشگاه خودروی ژنو 2016 مراجعه کنید. اگزوز را تعمیر کنید.

آخرین مطالب