واشر بغل اگزوز پراید ، فروشگاه اینترتی قطعات ماشین و لوازم یدکی یدکی فوری

خنک کننده یا در روروک مخصوص بچه ها توسط یک لامپ لحیم کاری گرم یا بر روی کوره یا بر روی کوره برداشته می شود.

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

خنک کننده یا در روروک مخصوص بچه ها توسط یک لامپ لحیم کاری گرم یا بر روی کوره یا بر روی کوره برداشته می شود.

عملكرد سازمان هنگامي به بيشترين ميزان خود خواهد رسيد كه مبتني بر مديريت دانش و به اشتراك گذاشتن آن همراه با فرهنگ يادگيري، نوآوري و بهبود مداوم باشد. ۸- اگر در تمام طول مسیر لوله اگزوز از پچ یا وصله استفاده کرده اید، حتما از دو عدد بست شیلنگ استفاده کنید تا بتوانید پچ را در سرتاسر مسیر لوله، ثابت در سر جای خود نگه دارید.

در شکل زیر خودرویی را مشاهده می کنید که دارای دو عدد لوله اگزوز و دو عدد منبع اگزوز می باشد. نخست هدف ما تعریف " هدرز " و نقش آن در وسایل نقلیه موتوری می باشد .

قطعهای که معمولاً خروجی آن را در پشت اتومبیل میبینید، اما شاید ندانید که چقدر اهمیت دارد و اساسا اگر نباشد، دیگر اتومبیل شما نمیتواند راه برود. بعضی از نشت ها اگر کوچک باشد می تواند تعمیر شود اگرچه نشت ها معمولا به خاطر زنگ زدگی و سایش ایجاد شده اند و جوش دادن و پچ کردن راه حل موقتی خواهد بود هنگامی که سیستم اگزوز شرو ع به نشان دادن نشانه های خوردگی می کند شما نیاز به تعویض آن ها دارید و این از خوردگی های بعدی نیز جلوگیری می کند اگر فلز در سیستم اگزوز شروع به خرابی کند تشکیل چند نشت کوچک احتمالا به مسائل بیستری در پاین جاده که باعث عدم امنیت می شود منجر می شود.

شما باید سیستم خروج دود خود را بازرسی نمایید و در اسرع وقت تعمیر کنید، مخصوصاً در هوای سرد که پنجره­ها بالا است و بخاری هوای داخل کابین را به چرخش در می­آورد. بعد از این که محل نشتی را پیدا کردید بهتر است به روش های زیر آن را ترمیم کنید.

سر و صدای خروجی از طریق عایق، خنثی می شود این روش برای کاهش امواج صوتی با فرکانس بالا استفاده می شود. 2. نشتی های کوچک می توانند از طریق نوار عایق اگزوز یا اپوکسی ها تعمیر گردند. بنابراین توصیه می شود شمع ها را بعد از هر 20 هزار کیلومتر تعویض کنید.

1. خراشیدگی ها یا سوراخ های کوچک می توانند با اپوکسی ها (epoxy)، وصله ها یا پچ های کوچک تعمیر شوند. 4. در خودروهایی مانند خودروهای اسپرت که ارتفاع کفشان از سطح زمین خیلی زیاد نیست، نشتی و سوراخ شدن اگزوز می تواند به دلیل برخورد اگزوز با سرعت گیرها و سنگ های بزرگ و موارد این چنینی باشد.

اگر در زیر خودرو هستید و خودرو روشن است، حتماً مراقب باشید و سعی کنید دست های خود را خیلی تکان ندهید تا از برخورد احتمالی آنها با خودرو جلوگیری شود.

اگر متوجه این علائم شدید، باید وسیله نقلیه خود را بلافاصله توسط یک مکانیک حرفهای بررسی کنید. جت فن نوعی از فن است که به کمک آن هوای تازه تزریق شده به داخل پارکینگ به صورت کامل به تمامی نقاط و زوایای پارکینگ رسیده و جریانی هارمونیک را بوجود می آورد تا در نهایت هوای آلوده به منواکسید کربن به وسیله فن­های تخلیه دود که به نام فن­های تخلیه نامیده می شود به خارج از پارکینگ هدایت و تخلیه شود.

1. ممکن است لوله آهنی سیاه طرح ۴۰ برای لوله اگزوز استفاده شود. ۳- سطح لوله اگزوز را با استون پاک نمایید.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن