واشر بغل اگزوز پراید ، فروشگاه اینترتی قطعات ماشین و لوازم یدکی یدکی فوری

برخی از وسایل نقلیه با سطح بالاتر اکنون دارای دو خط مبدل هستند که باعث کاهش بیشتر انتشار گازهای مضر می شود. پ

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

برخی از وسایل نقلیه با سطح بالاتر اکنون دارای دو خط مبدل هستند که باعث کاهش بیشتر انتشار گازهای مضر می شود. پوشش های کاهش صدا (Acoustic) بر اساس سطوح مشخصی از کاهش صدا و یا درجه سطح صدای بیرونی توصیف می شوند.

طبقه بندي شده و بر اين مبنا حقوق و دستمزد دريافت مي دارند. این قسمت ها در آشنایی با سیستم اگزوز خودرو و عملکرد آن بسیار اهمیت دارند و هر فردی که از اتومبیل استفاده می کند باید این بخش ها را بشناسد.

بنابر این کارایی لوله اگزوز ها به همین صورت نمی باشد و کارکردهای متفاوتی را دارند. اگر این اتفاق نیفتد موتور منفجر خواهد شد و بنابر این می بایست کاری کرد که آن ها از موتور خارج شوند و اگر آشنایی با سیستم اگزوز خودرو و عملکرد آن را بدانید می دانید که این کار توسط سیستم اگزوز خودرو انجام می شود.

تا اینجای کار بسیار ساده بود اما همانطور که پیشتر نیز به آن اشاره کردیم اگر این گاز ها به همان صورت که هستند از موتور خارج شوند می توانند اثرات بسیار جبران ناپذیری را ایجاد کنند. برای اینکه راحتتر کار بکند مابین پوسته و میله یک بلبرینگ، کار گذاشته شده که در داخل بلبرینگ بعضی از واترپمپها گریس مخصوص وجود دارد که احتیاج به گریسکاری ندارد و همچنین برای جلوگیری از ریختن آب داخل واترپمپ به بیرون، از فیبر و فنر استفاده شده که به آن کاسه نمد نیز میگویند پشت فیبر و فنر سوراخی برای هوا وجود دارد که اگر گرفته شود فیبر و فنر خراب میشود.

در بحث آلودگی هوا عوامل گوناگونی وجود دارد؛ که با رعایت استاندارد در هر بخشی می­ توان اثرات مخرب این عوامل را به حداقل رساند.

منوفیلد خروجی: این قسمت مستقیم از خود موتور به لوله های رابط متصل می شود و درد خودروهایی که شکل موتور آنها v است هر دو طرف و در خودروهایی که موتور آنها به صورت خطی می باشد در یک طرف اتومبیل قرار دارد و گاز های خطرناک را از موتور خارج می کند.

هنگامی که مهندسان می خواستند این سیستم را برای اتومبیل ها فراهم کنند به این فکر افتادند که گاز های بسیار مضر و زیان آوری همچون مونوکسید کربن و …

لول اگزوز های تک خروجی رایج ترین لوله های اگزوز می باشند که در بیشتر اتومبیل ها مورد استفاده قرار می گیرند و بسیار ساده هستند ولی لوله های دو خروجی و دوگانه مختلف در اتومبیل هایی با حجم موتور بیشتر مورد استفاده قرار میگیرند.

فکر کنید میلیون ها اتومبیل اگر گاز های مضر خود را بدون هیچ فیلتری خارج کنند چه اتفاقی برای کره ی زمین رخ خواهد داد. تا کنون اگر تا به حال صدای موتور بدون صدا خفه کن را شنیده باشید ، پی می برید که یک صدا خفه کن تا چه حد روی صدا تاثیر گذار است .

آگر آشنایی با سیستم اگزوز خودرو و عملکرد آن را داشته باشید می توانید متوجه شوید که اگزوز high performance برای ماشین باز ها بیشتر مورد استفاده قرار میگیرد و کیفیت بسیار بالایی هم دارد اما به دلیل اینکه صدای بسیار زیادی ایجاد می کند استفاده از آن در شهر ممنوع می باشد.