واشر بغل اگزوز پراید ، فروشگاه اینترتی قطعات ماشین و لوازم یدکی یدکی فوری

دوست عزیز عرض کردم تصمیم نهایی با خودتون هست .حتما کار درست همینه که شما انجام میدید. طراحی مانیفولدها بگونها

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

دوست عزیز عرض کردم تصمیم نهایی با خودتون هست .حتما کار درست همینه که شما انجام میدید. طراحی مانیفولدها بگونهای است که هدایت دود در آنها با حداقل اغتشاش و عدم ایجاد فشار منفی انجام میشود.

احتمالا این مشکل مرتبط با نشتی انژکتور سوخت و رگلاتور یا تنظیم کننده سوختی که راه آن بسته شده باشد، یا مسدود شدن خط بازگشت سوخت است. توجه کنید که اگر عیب دائمی باشد و حتی با پاک شدن موقت از حافظه موقت ecu با باز شدن دوباره سوئیچ این عیب مجددا در حافظه پدیدار می گردد.

سلام امروز احساس کردم قدرت ماشین خیلی کم شده البته اگزوزسور اخ داره وصداش خیلی زیاده پیشنهاد وتجربه شما برای ازبین بردن مشکل چی هست ازچه قسمت هائ شروع کنم تا ایراد برطرف بشه وکم شدن قدرت وتوان ماشین به چه قسمت هایی مربوط میشه .

از داخل ماشین و یا از بین بردن و پاک کردن نوشته یا لکه رنگ از روی شیشه ماشین وجود دارد اما وقتی نوبت به صداهای عجیب و غریب وسایل نقلیه میرسد هر صدا ماشین نظیر صدا دادن فرمان ماشین ، علت صدا دادن چرخ ماشین ، علت صدای زیاد موتور ماشین یا صدای تق تق موتور پراید ، پژو و..

این نشانگر نسبت به میزان خلاء یا فشار هوای ورودی موتور تحریک می شود. که مونتاژ قطعات ثابت و متحرک روکشی شده در جایش را شامل می شود. همچنین کاربراتور را در هر 12.000 کیلومتر تمیز کنید. مگه هر موقع میری تعویض پلاک معاینه باید بگیری؟

هر چند از سال 2004 در صنعت خودروهای آفرود و سنگین هم فعالیت دارد. عدم امکان کنترل مناسب در پیچ ها، تمایل به انحراف از مسیر، لرزش، صدای غیر عادی جلوبندی و لرزش غربیلک فرمان می تواند نشان دهنده خرابی کمک فنرها باشد و با وضعیت آشفته خیابان های موجود، سیستم تعلیق و جلویندی نیازمند دوبار بازدید در سال می باشند.

مشکل اینجاست که با وجود تعداد زیادی خودرو و وسائل نقلیه در خیابان ها، حتی مقادیر جزئی نیترو اکسید هم اثر مخرب دارد. به عبارت دیگر، با حذف کاتالیزور، مصرف سوخت افزایش پیدا کرده، آلایندگی خودرو تا ۳۰ برابر بالاتر رفته، و در نهایت، صدای موتور هم بیشتر میشود.

متقاضیان خودرو مراقب کلاهبرداری از طریق تماسهای تلفنی و پیامکهای جعلی پیشثبت نام خودرو باشند. اعظمي، از ديگر اهالي، نيز ميگويد: ماشينهاي تصادفي و خراب بخش زيادي از خيابان را به خود اختصاص داده اند، در حاليكه هيچ يك از مسئولان كسي را به خاطر اين خلافها توبيخ نميكند.

پس از تماس با فروشنده، کد تخفیف کاوالا۹۳ را اعلام فرمایید. البته بنده هم قبل از انجامش با چند نفر مکانیک مجرب مشورت کردم .همگی معتقد بودند که کار خطرناکی نیست و جواب میده.

این گاز حاصل از سوختن بنزین برای پستاندارانی که برای تنفس از اکسیژن استفاده می کنند بسیار مضر است. این آگهی در گروه تندر ۹۰ (L90) منتشر شده است. نظر دوستان چیه در مورد این دوتا روغنی که پیشنهاد شده؟

آخرین مطالب