واشر اگزوز ماشین های سبک و سنگین

اجزاء اگزوز کدام است؟ به عنوان مثال در یک سیستم پنوماتیک که شامل یک شیر پنوماتیک یک جک پنوماتیک به همراه کنتر

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

اجزاء اگزوز کدام است؟ به عنوان مثال در یک سیستم پنوماتیک که شامل یک شیر پنوماتیک یک جک پنوماتیک به همراه کنترل سرعت می باشد جهت اتصال این اجزاء به یکدیگر و به هوای فشرده ورودی اصلی از اتصالات گوناگون استفاده می گردد.

از جمله این اتصالات می توان به اتصال مستقیم اشاره کرد که در انواع مستقیم آلن خور ، مستقیم تابلویی ، مستقیم مهره ای پلاستیکی و رابط مستقیم بین راهی موجود می باشند.

سه راهی ها نیز انواع مختلفی دارند سه راهی شیلنگ خور یا سه راهی با سر شلنگ ، سه راهی وسط دنده و داخل رزوه ، سه راهی های مینیاتوری از این دسته می باشند.

یکی از پرکاربردترین قطعات پنوماتیکی سه راهی های پنوماتیک می باشند. تنوع اتصالات پنوماتیک بسیار زیاد می باشد. این اتصالات پیوند میان لوله ها ، شیلنگ ها و ماشین آلات هستند. جهت اتصال دو شیلنگ پنوماتیکی به یکدیگر و یا تبدیل سایز اتصال کاربرد دارد.

اتصالات پنوماتیک از جمله لوازم پنوماتیکی پرمصرف و پرکاربرد می باشند که به منظور اتصال و برقراری ارتباط میان اجزای مختلف سیستم های پنوماتیک مورد استفاده قرار می گیرند. با خرید اتصالات پنوماتیک شاهد افزایش سرعت عمل در پیشروی کارها و سیستم های پنوماتیکی خواهید بود.

ما بهترین اتصالات پنوماتیک (هوا) را برای بررسی شما در لیست محصولاتمان آورده ایم تا بتوانید از میان آنها قطعه مناسب جهت برطرف کردن نیاز کمپرسور خود را پیدا کنید.

شرکت اگزوز خودرو خراسان خود را متعهد می داند تا با پیمانکارانی همکاری نماید که در جهت رضایت مشتری قدم بر می دارند جلب رضایت مشتری از طریق انطباق کامل با این الزامات شروع و با کاهش انحراف، اتلاف و تولید با کیفیت ادامه پیدا می کند و در نتیجه منافع مشتری نهایی، زنجیره تامین و خود پیمانکاران را تامین می نماید.

برای بهینه سازی طول عمر تجهیزات خود ، روی خرید اتصالات باکیفیت و بادوام سرمایه گذاری نمایید. پس از نرم و روان شدن پیچ ها، با استفاده از آچار، پیچ و مهره های روی بست های صدا خفه کن اگزوز را شل (باز) کنید.

برای تعمیر ، لازم است مهر و موم سوپاپ ها را تعویض کنید. بدون وجود این قطعات ، نمی توانید از هوا به طور موثر استفاده نمایید و حتی در صورت عدم نصب صحیح دستگاه ، ممکن است کمپرسور دچار آسیب گردد.

لقی میللنگ بر دو نوع است: لقی افقی و لقی عمودی، لقی افقی در اثر سائیدگی بغل یاطاقانها و لقی عمودی در اثر سائیدگی و شل بستن یاطاقانها بوجود میاید. اتصالات پنوماتیک بر اساس نوع اتصال و عملکردی که انجام می دهند ، از هم متمایز می شوند.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن