واشر اگزوز ماشین های سبک و سنگین

سایر تعمیرکاران و فروشندگان قادر خواهند با قیمت مصوب تعیین شده توسط شرکت ، اگزوز پیا را از نمایندگان استانی ت

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

سایر تعمیرکاران و فروشندگان قادر خواهند با قیمت مصوب تعیین شده توسط شرکت ، اگزوز پیا را از نمایندگان استانی تهیه و توزیع کنند. چشمک زدن این چراغها با وجود همه چراغهای دیگر به خوبی به چشم میآید و راکب میتواند مطمئن باشد که رانندگان سایر وسایل نقلیه آن را میبینند و حواس خود را جمع میکنند.

بیشتری فراهم کرد، و علاوه بر این، نیتروژن فشرده درون کیسۀ هوا میتواند خصوصیات فنر هوایی درون شوک را بهبود ببخشد.

شما می توانید علاوه بر خرید محصولات بیان شده، چنانچه قصد خرید هر گونه قطعات و لوازم یدکی برای خودرو خود را دارید قبل از خرید با ارتباط با کارشناسان آنلاین ما در شبکه های اجتماعی از برندها و قیمت های روز در بازار تهران مطلع شوید و پس از استعلام خرید نمایید.

چراغ جلوی LED چهار-عدسی که توان آن به 30 وات میرسد میتواند مسافتی بسیار طولانی را در شب روشن کند. طراحی آن به صورت ضد آب، ضد رطوبت و ضد لرزش طراحی شده است که کار با آن را در حین سفر بسیار راحتتر میکند.

این شارژر میتواند به طور همزمان دو دستگاه را با یک جریان الکتریکی سنگین 2.1 آمپری شارژ کند. با این ترکیب زیبا و کاربردی، موتورسیکلت راحتتر و باکلاستر به نظر میرسد و در عین حال حال و هوای خشن و تهاجمیاش را هم دارد، به طوری که هم وقار یک جنتلمن را دارید و هم تاخت و تاز جسورانه یک یوزپلنگ را.

دکمهها در هر دو سمت راست و چپ دسته فرمان چیده شدهاند و این کاربرد آنها را برای راکب آسانتر میکند. محصولاتی هستند که می توانند به راحتی خودرو شما را به یک ماشین مسابقه ی غران تبدیل نمایند .

برای شارژر USB دوتایی این موتورسیکلت به بهترین وجه از فضای موجود استفاده شده است. این موتورها سنگین ، کم سرعت ، دارای یک یا چند سیلندر و از نوع دوزمانه یا چهارزمانه بودند.پیشرفت بیشتر موتورهای دیزل ، تا توسعه سیستمهای پیشرفته تزریق سوخت در دهه 1930 طول کشید.

وقتی احتراق ناقص صورت بگیرد، بنزین به صورت خام می سوزد و در سیلندر جمع می شود و با جرقه ضعیف (گاهی شانسی) که ایجاد می شود، بطور ناگهانی محترق شده و انفجار خفیفی ایجاد می کند.

ترموستات بر دو نوعاند ترموستات تابستانی با حساسیت 70 درجه و زمستانی آن با حساسیت 80 درجه سانتیگراد بوده که برای جلوگیری از عوض شدن حالت موتور به طور ناگهانی باید همیشه در روی موتور بسته باشد که ضمن تنظیم تدریجی حرارت موتور از وارد آمدن صدمه نیز ممانعت میکند.

در شوک عقب این موتورسیکلت یک کیسۀ هوا انباشته از نیتروژن فشرده تعبیه شده است که مقصود از آن کاستن از دمای روغن هیدرولیک بوده است. باک سوخت این موتورسیکلت برای ۱۱ لیتر بنزین ظرفیت دارد. رینگ های فولادی 20 درصد قوی تر از رینگ های چدن نشکن می باشند و گزینه عالی برای ساخت رینگ های باریک هستند.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن