واشر اگزوز ماشین های سبک و سنگین

اولا از هر لحاظ شتاب گرفتن خودرو را آزمایش کردیم و در هر شرایطی در شتاب گیری ماشین من کاملا عقب می افتاد . ا

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

اولا از هر لحاظ شتاب گرفتن خودرو را آزمایش کردیم و در هر شرایطی در شتاب گیری ماشین من کاملا عقب می افتاد .

اما مشکل شتاب گیریه کاملا ضعیف تر از خودروی دوستم کاملا عجیب هستش. بزرگترین مشکل موتور ef7 شروع شتاب گیری هستش که وقتی تخت گار میکنی حتی در دنده ۱ کاملا مکث یکی دو ثانیه ای داره .

یعنی در هر یک از سیلندرهای این موتور یک چرخه چهار مرحلهای اتفاق میافتد که شامل مرحله اول یا مکش (تنفس)، مرحله دوم یا تراکم (فشردهسازی)، مرحله سوم یا انفجار (قدرت) و مرحله چهارم یا تخلیه (خروج دود) است. مخصوصاً گیر بکسش که زوزه میکشه و نمایندگی میگه خدارو شکر کن که فقط یکم زوزه داره!

طرح های اصلی توسعه یافته اند که بازتاب جریان گاز را از سطح داخلی دیوار جلویی صدا خفه کن ارائه می دهند. برای شاسی و اسکلت این نوع کانکس ها از تیرآهن نمره 16 استفاده می شود که مقاومت سازه را به میزان زیادی بالا می برد.

اگر برای شما عجیب است. کنترل دمپر اتوماتیک است ، اما مدل های دستی نیز وجود دارد. 33-باسلام من سمندef7دوگانه مدل ۹۴گرفتم این ماشین ازلحاظ قدرت وشتاب وهندلینگ بسیارمناسب وسواری بسیارمناسب وراحتی داردفقط سیستم ترمزabsآن خوب کارنمیکندالبته absپژوپارس وماشین هایه دیگه ایران خودرو مشکل ترمزرودارند.درکل باتوجه به رنج قیمتیش ماشین بسیارخوبیه فقط تنهاایرادبزرگش افت قیمت بعدخریدخودروست.بسختی فروش میره!

خودروی من بعد از دو سه ماه مشکل خاموش شدن ناگهانی پیدا کرد و بعد از خاموشی باید کابل باتری را جدا میکردم و ماشین روشن میشد بعد از قطع و وصل باتری .

36-من و دوستم دو دستگاه سمند ال ایکس با موتور ای اف سون و سیستم مولتی پلکس در بهمن ماه سال۹۳ تحویل گرفتیم . بسته به کیفیت سوخت، استهلاک بیش تر از حد قطعات داخلی موتور، طرز رانندگی و حالت آب و هوایی غیر مناسب کارایی موتور از وضعیت استاندارد بیرون شده و دودهایی به رنگ های گوناگون از اگزوز آن بیرون شود که گهگاه رانندگان این جور خودروها با برخورد و اعمال برخورد با پلیس هم روبه رو گردند.

عموما خرابی حسگرهای اکسیژن موجب روشن ماندن چراغ چک خودرو میشود و خطای آن توسط دستگاه عیبیاب قابل خواندن است.

بعد از چندین مرتبه مراجعه به نمایندگی در آخر یک سنسور استپ موتور عوض کردن آن هم خارج از نمایندگی و ماشینم درست شد. 25 ـ راندن موتور سیکلت و دوچرخه موتور دار و دوچرخه پایی در حال رها کردن فرمان .

این لرزش در غربیلک فرمان نیز احساس شده و در هنگام عبور از ناهمواریها، صداهای بلند و غیرعادی نیز شنیده میشود.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن