منبع اگزوز کوماتسو - قطعات کوماتسو_کاترپیلار قطعات اگزوز ماشین های راه سازی

سيستم اگزوز در خودرو به واقع قسمتي از موتور است كه پس از آنجا عمل دم توسط سيستم سوخت رساني در كاربراتور و يا

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

سيستم اگزوز در خودرو به واقع قسمتي از موتور است كه پس از آنجا عمل دم توسط سيستم سوخت رساني در كاربراتور و يا انژكتور عمل بازدم موتور توسط اين سيستم انجام مي پذيرد و مكانيزمي است كه در محل خروجي دود از منيفولد موتور استقرار يافته تا ضمن استهلاك امواج وتي و كاهش شدت صداي خروجي از موتور در حد استانداردهاي مجاز شنوايي انسان، حرارت ناشي از احتراق در موتور را نيز به خارج از اتاق سرنشينان انتقال مي دهد، ضمن آن كه با عبور گازهاي آلاينده محط زيست از لايه هاي محفظه زنبوري مبدل هاي كاتاليست كانورتور با افزايش سطح تماس و تسريع در واكنش هاي شيميايي، گازهاي سمي و آلاينده اصلي محيط زيست نظير منو اكسيد كربن و هيدروكربن هاي نسوخته را به دي اكسيد كربن و آب كه مواد سازگار و مورد نياز طبيعتند تبديل مي كند.

پانل های کنترل را می توان با سوئیچ انتقال اتوماتیک (ATS) برای حفظ تداوم قدرت الکتریکی ترکیب کرد. توضیح: این سئوال به منظور شناسایی میزان قدرت ژنراتور دیزلی می باشد. حال با در نظر گرفتن این موضوع شما می بایست به این نکته اساسی توجه داشته باشید که آیا مولد برق شما با در نظر گرفتن توان ظاهری قابل بهرداری است یا توان اکتیو آن؟

T یعنی میزان توان ظاهری دستگاه (KVA یا کاوا) و توان اکتیو دستگاه (KW یا کیلووات) است. فولاد ضد زنگ یا آلومینیوم بدون نقص است گزینه بهینه.

ژنراتور گازوئیلی شما دارای عمر مفید 5 سال است یا کمتر؟ در حالی که دیزل ژنراتور صنعتی با توان 50 کیلووات الی 3 مگاوات بصورت ثابت یا موبایل (نصب شده بر روی شاسی چرخ دار) عرضه می شود.

از این رو شما می بایست برای انتخاب دقیق یک دیزل ژنراتور موارد کلیدی را در ذهن بسپارید. توضیح: یکی از مهمترین موارد در انتخاب موتور ژنراتور نوع سوخت آن است که می بایست مد نظر قرار داد.

وظیفه فیلتر بنزین در موتورسیکلت، تصفیه سوخت و تمیز کردن آن است. بسته به نوع دیزل ژنراتور مورد استفاده، ممکن است کنترل پنل گرمکن (موتور دیزل) برای زمانی تنظیم شود و پس از آن ژنراتور با استفاده از استارتر خودکار، شروع به کار بنماید.

74 ـ كارت شناسايي خودرو: كارتي كه مشخصات مالك و وسيله نقليه شمارهگذاري شده در آن ثبت و از سوي راهنمايي و رانندگي صادر و به مالك وسيله نقليه تسليم ميگردد. یکی از دغدغه ها در انتخاب یک دیزل ژنراتور نوع کاربرد آنها است.

ایجاد و پیاده سازی یک سیستم تضمیم کیفیت اولیه مبنا برای پیمانکاران در جهت بهبود مستمر کیفیت قطعات تولیدی با تاکید بر جلوگیری از ضایعات و کاهش تعمیرات اتلاف در تولید و تکوین محصولی با کیفیت می باشد.

با این سیگنال های کنترل پنل موتور ژنراتور شروع به فعالیت می کند. بدتر از تیتانیوم به نظر می رسد ، اما یک اشکال دارد.

کلا ef7 يکي عذابهاي الهي است که بايد ديد خريداران چه گناهي مرتکب شده اند که درگير اين اسباب بازي شده اند/مسعود - 23-با سلام خدمت همه مخاطبين سايت محبوب دنده 6 بنده در سال 92 اقدام به خريد يک دستگاه خودرو سمند ال ايکس ef7بنزيني نمودم که تا امروز خدا رو شکر هيچ گونه مشکل موتور و گيربکس نداشته.تنها تعدادي ايراد مونتاژي نظير رگلاژ نبودن در ها داشت که تو سرويس اوليه رفع شد.البته آببندي اصولي و استفاده از مواد مصرفي مرغوب(شمع ,روغن,فيلتر و …)را نبايد فراموش کرد.البته پس از گذشت حدود 15هزار کيلومتر چراغ اير بگ روشن شد که با تعويض قطعه ي خراب در نمايندگي رفع عيب شد در سال 94 هم يک دستگاه دنا خريداري کردم که که اون هم پس از گذشت حدود 6 ماه هيچ گونه ايراد موتور و گيربکس نداشته و تنها چند مورد عيوب ناچيز مانند از کار افتادن ميکرو سوييچ درب راننده داشت که در سرويس اوليه مرتفع گرديد.