منبع اگزوز کوماتسو - قطعات کوماتسو_کاترپیلار قطعات اگزوز ماشین های راه سازی

در خودروهای قدیمیتر که نمونههای کاربراتوری بودند، شاید این بو اگر در مواقعی به مشام میرسید نشانه مهمی از خراب

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

در خودروهای قدیمیتر که نمونههای کاربراتوری بودند، شاید این بو اگر در مواقعی به مشام میرسید نشانه مهمی از خرابی نبود. اما در خودروهای جدیدتر اولا کاربراتوری وجود ندارد که بخار بنزین از آن نشت کند ثانیا باوجود سیستم جمعآوری بخار بنزین، نباید بخاری به بیرون بیاد و بهاینترتیب بوی بنزین نشانه از بروز مشکل است.

در خودروهای کاربراتوری، حتی زمانی که خودرو را خاموش میکنید احتمال این وجود دارد که مقداری از بنزین در پیاله کاربراتور باقی بماند (امری که اصلا عجیب نیست و وظیفه پیاله نیز در اصل ذخیره همین میزان کم بنزین برای استفاده موتور و مدیریت جریان بنزین است).

یکی از مهمترین عواملی که میتواند نقش چشمگیری در علت سر و صدای خودرو داشته باشد، شاسی خودرو است. پسر برگشت سر بحث خودش و گفت یکی از چیزهایی که در ایران خیلی متعجبش کرده توانایی انگلیسی حرف زدن مردم است.

اما در برخی مناطق نظیر ایالات متحده خبری از این فیلتر نبوده و توان موتور تا ۳۸۲ اسب بخار و گشتاور ۵۰۰ نیوتن متر، افزایش نشان میدهد. البته اطراف این پیاله تا حد زیادی آب بندی شده است اما نه در حدی که مانع از خروج بو شود.

این بنزین باقی مانده زمانی که موتور گرم را خاموش میکنید و یا در یک روز گرم سال، در اثر گرمای محیط موتور خودرو بهمرور بخار میشود و باعث ایجاد بوی بنزین در اطراف خودرو خواهد شد.

این بو که شبیه سوزاندن حجم زیادی از روزنامه در یک محیط بسته است از سیستم کلاچ خودرو ناشی میشود چراکه در ساختار کلاچ هم اجزایی شبیه به الیاف کاغذ وجود دارد.

این بو نشان میدهد در مسیر سیستم تهویه شما قارچهایی به شکل کپک رشد کردهاند و بویی که احساس میکنید هم بوی همین قارچها است.

اگر اهل رانندگی جوانپسندانه تر هستید بعد از مدتی رانندگی با 206 و آشنایی با محدودیت های آن، تا حدی با رفتار های خودرو آشنا می شوید و واکنش خودرو در برابر فرمان های ناگهانی و تنش های جاده برایتان قابل پیشبینی می شود که کمک زیادی به کنترل آسان تر خودرو توسط شما می کند.

با صدای محوی لب زدم: شما شر نرسون خوبی پیشکش خودتون! فروشگاه اگزو گیم در راستای خدمت رسانی بهتر به مشتریان عزیز در سرتاسر جمهوری اسلامی ایران، نهایت تلاش خود را میکند تا با بهرهگیری از بروزترین شیوههای بسته بندی کالا، سفارش را استاندارد و ایمن به دست مشتری برساند، با این حال در صورت بروز هرگونه حادثه و مشکلی در حین فرآیند حمل و نقل و تحویل کالا، مسئولیت آن بر عهده شرکت حمل و نقل است.

سه روش فوق را میتوان روی این منابع اجرا کرد و از لحاظ نصب به صورت عمودی و افقی نصب می شوند. موتورهای دیزل بویژه در حجم های بالا و تعداد سیلندرهای زیاد صدای آزار دهندهای تولید می کنند که در فضاهای صنعتی و ساخت و ساز و یا موقعیتهایی که دستگاه میتواند در فاصلهای دورتر از محل حضور افراد و پرسنل و محل سکونت نصب شود مانعی محسوب نمی شود.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن