منبع اگزوز کوماتسو - قطعات کوماتسو_کاترپیلار قطعات اگزوز ماشین های راه سازی

ایران خودرو بزرگترین تولید کننده خودرو در کشور نیز خودروهای ترکیبی بنزین و گاز تولید میکند. مزایای دوگانه سوز

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

ایران خودرو بزرگترین تولید کننده خودرو در کشور نیز خودروهای ترکیبی بنزین و گاز تولید میکند. مزایای دوگانه سوز بودن خودرو و معایب خودروهای دوگانه سوز همیشه باید مورد اهمیت قرار بگیرد تا به بهترین کیفیت در تولید خودرو برسیم.

در بسیار از کشورها خودروهای دوگانه سوز تولید میشود که برای مصرف انرژی بسیار حائز اهمیت است. موتور EF7 یکی از موتورهایی است که قابلیت دوگانه سوز بودن را دارد و در این کارخانه روی خودرو سمند نصب میشود. برخی از موتورهای این خودروها ذاتا گازسوز هستند ولی برخی دیگر توسط این شرکت با مبدلهایی در مسیر سوخت دوگانه میشوند.

این خودرو ها توسط سوخت های ترکیبی و ارزان قیمت کار میکنند. به بیان دقیق ، این سوخت اضافی یا وجود مواد خارجی در سیلندر است که به گازهای خروجی رنگ های مختلف می دهد. زمانی که خودرو در حال حرکت است باید گزارش کاملی از وضعیت آن به ایسیو در خودروهای انژکتوری و به راننده در خودرو های کاربراتوری منتقل شود.

قسمت دوم، انباری اگزوز است که پس از برش خوردن ورق به سایزهای مورد نیاز، ورق بدنه توسط دستگاه نورد لول شده و توسط دستگاه جوش رباتیک سیاو۲ جوش داده میشود. پارگی منجیدها باعث افتادگی اگزوز و خمیدگی آن شده و ممکن است به منبعها نیز آسیب وارد کند.

گاز مخزن تمام شده است ولی گاز وارد مخزن نمی شود. در خودروهایی که مخزن ندارند با در آوردن فیوز CNG خودرو روی بنرین روشن می شود و با بودن فیوز خاموش می گردد. خودرو روی گاز در حال حرکت وقتی خلاص می کند خاموش می شود.

خودرو روی گاز کار نمی کند. خودرو در سرعت 80km/h از روی گاز به روی بنزین می رود. طی یک بحث دیگر ، تاکر با مشت به چشم دین زد. ایران خودرو با رنو، دیگر شرکت خودروسازی فرانسوی نیز همکاری کرد و ال۹۰، از محصولات ارزانقیمت این شرکت را به شکلی موفق در بازار ایران به فروش رساند.

از سوی دیگر اگر دود سفید خروجی بعد از چند دقیقه کار کردن موتور محو نشده و با حجم بالا تولید شود میتواند نشان دهنده مشکل اساسی در موتور شما باشد. این دود نتیجه کار طبیعی از تجمع میعانات در سیستم اگزوز است.

وقتی قرار است از سواری خود با سرعت بالا لذت ببرید، طبیعتاً به یک سیستم ترمز ایمن با عملکرد مناسب نیاز خواهید داشت که مگلی با استفاده از دیسک ۱۳۵ میلیمتری به همراه سیلندر ترمز تک پیستونی در چرخ عقب خود تا حدودی خیال شما را راحت میکند.

خودرو در زیر دسته قطعات اسپرت میباشد ، و کمک کننده به بقیه قطعات تقویت کننده موتور هم استفاده می شود. خودرو بنزین و گاز را با هم مصرف می کند.

ماده 119 ـ رانندگان وسائل نقليه اي كه ازآنها سبقت گرفته ميشود بايستي راه را براي وسيله نقليه اي كه درحال سبقت گرفتن است بازكنند وبرسرعت خودنيفزايند.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن