منبع اگزوز کوماتسو - قطعات کوماتسو_کاترپیلار قطعات اگزوز ماشین های راه سازی

سواری راحت داخل وسیله نقلیهوقتی تعداد کمی صداهای عجیب و غریب به داخل خودرو نفوذ می کنند. در داخل منبع اگزوز م

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

سواری راحت داخل وسیله نقلیهوقتی تعداد کمی صداهای عجیب و غریب به داخل خودرو نفوذ می کنند. در داخل منبع اگزوز مجموعهای از لولههای سوراخ دار وجود دارد که با دقت بالا همانند آلات موسیقی تنظیم شدهاند. این طراحی رزوناتور از نظر ساختار مشابه است صدا خفه کن مستقیم، و در برابر حرکت گازهای خروجی مقاومت غیر ضروری ایجاد نمی کند.

در لوله اگزوز ، عناصر ویژه - صدا خفه کن و رزوناتور ، به کاهش سرعت حرکت گاز کمک می کند.

اکثریت قریب به اتفاق رانندگان از این س ofال که چگونه می توان صدا خفه کن بی سر و صدا ساخت.

آنطور که از روی نمودارهای قیمتی تمام مدلهای پراید مشخص است به نظر میرسد روند ریزش قیمت این خودرو ادامه دارد و شاهد صعود خاصی نبودیم.

به همین دلیل ، منیفولد اگزوز اولین کسی است که گازهای داغ را از سر سیلندر دریافت می کند ، بسیار عظیم است. یکی از مشکلات اگزوزهای دوگانه خم نشدن لولههای آن بخاطر نوع مخزن لوله اگزوزها بود، به همین دلیل مهندسان و طراحان صنعتی فعال در حوزه خودروسازی از نمیتوانستند از اگزوزهای دوگانه در اتومبیلهای کوچک یا متوسط استفاده کنند؛ از همین رو در سال ۱۹۹۸ اگزوزهای دوگانه مخالف توسط مهندسان آمریکایی ساخته شد.

به همین دلیل ، ماشین های "ما" در مقایسه با صدا و سر و صدا از راحتی کمتری برخوردارند. نوع منبع اگزوز: اینکه برای خودرو خود چه نوع منبعی را خریداری کنید، دقیقا بستگی به نوع استفاده شما از خودرو دارد.

با هر ضربه پیستون ، یک انفجار میکرو در محفظه احتراق سیلندر موتور رخ می دهد ، پس از اینکه موج انفجار کار خود را انجام داد ، با انبساط شدید گازها همراه شد ، پیستون را به پایین منتقل کرد ، دریچه خروجی را باز کرد و از طریق اگزوز عبور کرد.

قبل از ادامه نوسازی سیستم اگزوز ، بیایید دریابیم که چرا صدای اگزوز افزایش یافته است. با این طراحی ، علاوه بر فرکانس های پایین ، هرگونه نویز دیگر جبران و خفه می شود ، که تأثیر بسیار خوبی در تصویر کلی صدا از عملکرد خودرو خواهد داشت.

اتصالات فرمان و یا برخی از قطعات آن شل شده است. نتایج بررسی ها نشان می دهد که وضعیت بازارکار مکانیک خودرو در کشورهای دیگر در سالهای اخیر رشد بالایی داشته است و این موضوع به خوبی نشان از بازار کار خوب این رشته برای آن دسته از افرادی که علاقه مند مهاجرت به خارج از ایران هستند می دهد.

بسیاری از علاقه مندان به خودرو فرصت مقایسه وزن یک خودرو خارجی و داخلی را داشتند ، آنها خاطرنشان کردند که قسمت های سیستم اگزوز خودروهای خارجی بسیار سنگین تر است.

آخرین مطالب