منبع اگزوز کوماتسو - قطعات کوماتسو_کاترپیلار قطعات اگزوز ماشین های راه سازی

این اتومبیل ها به طور میانگین، تقریبا 25 کیلوگرم مس نیاز دارند. فرهای سری Economic به دو انشعاب برق و گاز نیا

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

این اتومبیل ها به طور میانگین، تقریبا 25 کیلوگرم مس نیاز دارند. فرهای سری Economic به دو انشعاب برق و گاز نیاز دارند. بر اساس این تحقیق، یک خودروی الکتریکی هیبریدی 40 کیلوگرم، یک خودروی الکتریکی هیبریدی دو شاخه ای 60 کیلوگرم، یک خودروی الکتریکی باتری دار 83 کیلوگرم و یک اتوبوس الکتریکی هیبریدی 89 کیلوگرم مس، نیاز دارند.

البته بر اساس تحقیقات موسسه بین المللی مس، طی سال های اخیر، بازار رو به رشد خودروهای برقی، تاثیر چشمگیری بر تقاضای مس در طول دهه آینده خواهد گذاشت.

علاوه بر واگن های باری که کاملا از جنس فولاد هستند، اجزای اصلی فولادی در قطارهای سریع السیر را چرخ ها، اکسل ها، یاتاقان و موتورها تشکیل می دهند. اتصالات، چفت ها و پیچ های برنجی، سیم کشی برای سیستم های ضد یخ شیشه ای، یاتاقان های آستین برنجی و خطوط هیدرولیک از جمله اجزای مسی خودروها هستند.

ضمنا دو درصد از وزن یک هواپیمای مسافربری را می توان به مس اختصاص داد که 190 کیلومتر سیم کشی را شامل می شود. همچنین فولادهای زنگ نزن که در ساخت مخازن سبک تر و با ظرفیت بیشتر با همان وزن کاربرد دارند، کاهش مصرف سوخت و در نتیجه کاهش دی اکسید کربن را موجب می شود.

تردد تريليهاي 5 محور 12 چرخ با وزن كل حداكثر 40 (چهل) تن با لاستيكهاي نوع راديال با عرض حداكثر 5/36 (سي و شش و نيم) سانتيمتر براي چرخهاي بارگير در مسيرهاي ترانزيتي كشور بلامانع ميباشد. بر این اساس، تقاضای مس برای اتومبیل ها و اتوبوس های برقی از 185 هزار تن در 2017 به 1.74 میلیون تن در 2027 ارتقا می یابد که این امر به معنای افزایش حدود 9 برابری استفاده از مس در این وسایل حمل و نقل است.

کاربرد مس در خودروهای برقی یا هیبریدی استفاده بیشتر از خودروهای هیبریدی و برقی، مصرف مس را در سطح جهان افزایش داده است. قطعا تمام این محصولات از کیفیتی بی نظیر برخوردار هستند و نمیتوان به سطح کیفیت هیچکدام شک داشت؛ زیرا تمام محصولات پارانوکس با شیوه سنتتیک (Synthetic) تولید میشوند و از تکنولوژی پیشرفته در آنها استفاده میشود.

بنابراین بهتر است این نشتها را جدی بگیرید و با تشخیص بهموقع آنها از پرداخت هزینههای اضافی و یا وارد شدن مشکلات جدیتر بهخودرو پیشگیری کنید. طی سال های اخیر، استفاده فزاینده از قطعات الکترونیکی شامل سیستم های ناوبری آن بود، سیستم های ترمز ضد قفل و صندلی های حرارتی، باعث افزایش تقاضای مس در این بخش ها شده است.

این یک درصد عمدتًا از ترکیبات نیتروژن اکسید ( حدود 50 درصد) و ذرات معلق با مقادیر نسبتا جزئی کربن مونواکسید، هیدروکربن ها و سولفور اکسید تشکیل شده است.

انژکتور های سوخت ممکن است کثیف شده باشند. فن آکسیال قدرت بسیار بالایی دارد و می تواند برای محیط های بزرگ مورد استفاده قرار گیرد. کاربرد مس در حمل و نقل مس به عنوان یکی از پرکارترین فلزات غیرآهنی سنگین، قابلیت های فراوانی در زمینه هدایت جریان برق و گرما، چکش کاری، مقاومت در برابر خوردگی، ماشین کاری، استحکام کششی، خاصیت آلیاژی و شکل پذیری دارد و آن را به یک فلز مطلوب برای صنایع مختلف از جمله حمل و نقل تبدیل کرده است.

چراغ ها الگوی جذاب همیشگی را دارند و فاصله بین آنها را گریل(جلوپنجره) بزرگ دو تکه با بافت نرده ای پر کرده است. با زدن دکمه درخواست عضویت، آی دی مدیران گروهی که این آگهی در آن منتشر شده است، به شما نشان داده میشود که با کلیک روی آن میتوانید در تلگرام برای مدیران آن گروه پیام ارسال فرمایید و از آنها تقضای ارسال لینک گروه نمایید.

آخرین مطالب