منبع اگزوز کوماتسو - قطعات کوماتسو_کاترپیلار قطعات اگزوز ماشین های راه سازی

از آنجا که موتور روی پایه قرار دارد و به دلیل گم شدن بدنه هیچ محدودیتی در پیکربندی لوله وجود ندارد ، ساده تری

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

از آنجا که موتور روی پایه قرار دارد و به دلیل گم شدن بدنه هیچ محدودیتی در پیکربندی لوله وجود ندارد ، ساده ترین اشکال کاملاً قابل اجرا هستند. در دستاندازها و ناهمواریهای شهرحتی کوچکترین صدایی از اتاق این خودرو شنیده نمیشد و با وجود ارتفاع کم این خودرو از سطح زمین کمکهای آن کاملا نرم بود و اگر بخواهیم آن را با مگان و سراتو مقایسه کنیم، سیستم تعلیق خودرو با توجه به حس رانندگی از مگان خشکتر و از سراتو نرمتر است.

تبصره 4 ـ چنانچه حمل محمولههايي كه غيرقابل تقسيم بوده، و وزن و ابعادشان نيز از حدود يادشده تجاوز نمايد و از محلي به محل ديگر از طريق جاده ضرورت يابد، لازم است با مجوز (كامپيوتري) سازمان راهداري و حمل و نقل جادهاي و واحدهاي تابعه آن در استانها ترتيب حمل و نقل اين قبيل اشياء داده شود.

برای زیبایی بیشتر یک سراگزوز آلومینیومی هم در انتهای خروجی اگزوز این خودرو قرار گرفته است. دستگاه منبع سازی: به وسیله این دستگاه اکثر منبع های اگزوز خودروها ساخته می شود، اپراتور این دستگاه ورق های به هم نقطه جوش شده را روی صفحه دستگاه قرار می دهد و دکمه مربوط دستگاه را فشار می دهد دستگاه ورق ها را به داخل کشیده و توسط دو اهرم به طرفین ورق فشار می آورد و آن ها را دور یک هسته بر می گرداند و به هم نزدیک می کند سپس یک نوار دوخت زن از روی لبه های ورق عبور کرده و آن ها را به هم دوخت می زند در اینجاست که ورق حالت منبع را به خود می گیرد نوار دوخت زن در مسیر برگشت خود منبع را به خارج دستگاه هدایت می کند و از کانالی خارج می کند.

بارزترین نشانه ی خرابی منبع اگزوز، خروج صدای بسیار ناهنجار از آن می باشد که منبع خودرو توانایی خنثی سازی صدای اگزوز را از ورودی موتور ندارد. اظهار کرد: این کار برای عمده خودروهای ساخت داخل مضرر است، مگر این که خودرو به صورت مرتب به مراکز تنظیم موتور مراجعه کند که این کار نیز در کمتر مواقعی رخ میدهد.

فضای پا برای سرنشینان عقب 922 میلیمتر و برای سرنشینان جلو 1065 میلیمتر است و فضای سر برای سرنشینان جلو 993میلیمتر و برای سرنشینان عقب 975میلیمتر در نظر گرفته شده که به نسبت رقبا عدد قابل توجهی نیست اما محدودیتی برای سرنشینان نیز ایجاد نمیکند.

چراغهای جلوی این خودرو از نوع هالوژن است و برخلاف نسخه جدید فاقد زنون است. از یک طرف باعث میشود که اگر دستاندازها بلند باشند کف این خودرو به زمین بگیرد هر چند که باعث میشود اعصاب راننده به هم بریزد اما تاکنون هیچ مشکلی برای خودرو ایجاد نکرده است.

این کار امروز به یکی از مرسومترین روشها در نزد تینوینگ کارها تبدیلشده است. به گزارش ایرانجیب به نقل از عصرخودرو، نسل نخست مزدا3 با این شرایط قیمتی به رقیب مستقیم خودروهای چینی و تولید داخل نسبتا اقتصادی بدل شده است که بعضا مشتریان را ترغیب به انتخاب این خودرو در بازار دست دوم میکند.

در راههايي كه به وسيله موانع فيزيكي مسير رفت و برگشت وسايل نقليه از هم جدا شده است قراردادن علايم مندرج در فوق در عقب و پهلوي وسايل متوقف كافي خواهد بود.

پس از حرکت در اتوبانها کمی خودرو را به کوچهپسکوچههای تهران و مکانهای پر دستانداز بردیم تا تعلیق خودرو و صداهای اضافی کابین را بررسی کنیم. طبق ادعای سازنده شتاب صفرتا100 این خودرو چیزی حدود 9.1 ثانیه است. جداول و نمودارها تقريبی است.

اولین مورد و مهمترین مورد، بحث وضعیت واشر سرسیلندر خودرو است که در صورت خراب بودن ان باید تعمیر یا تعویض شود. اینطور که به نظر میرسد ورود اولین اتومبیل به ایران باعث شد که تا سال ۱۲۸۹ استفاده از اتومبیل شخصی بین سفرای دیگر کشورها در ایران، تجار و افراد سرشناس و دولتمردان رایج شود.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن