منبع اگزوز کوماتسو - قطعات کوماتسو_کاترپیلار قطعات اگزوز ماشین های راه سازی

شاید بسیاری از خودرو دوستان تا دههها علاقه چندانی به محصولات تویوتا نداشتند، اما از دهه نود و با ظهور نسلهای

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

شاید بسیاری از خودرو دوستان تا دههها علاقه چندانی به محصولات تویوتا نداشتند، اما از دهه نود و با ظهور نسلهای موفق سوپرا و سلیکا و محصولاتی همانند GT86 در سالهای اخیر، ماشینبازهای حرفهای نیز با این برند آشتی کردهاند.

در ادامه بررسی خودرو های مدرن شرکت های خودرو سازی برتر جهان این بار به بررسی برند تویوتا و محصولات جدید آن ها خواهیم پرداخت. شرکت ایران اگزوز در سال 1379 موفق به دریافت گواهینامه iso 9002 از bqr آمریکا و iec از انگلستان و درسال 1382 موفق به اخذ گواهینامه qs9000 و درسال 1383 موفق به دریافت گواهینامه iso/ts 16949 از شرکت آر و توف نائل گردید.

در صورتیکه 15 ثانیه در موتور با 2500 دور در دقیقه نگهداری شود، سیستم محدود می شود.مهم نیست که علت آسیب یا دلیل جایگزینی، ما می توانیم شما را با لوله های اگزوز که سیستم شما را کامل می کند، تامین نماید.

از این رو متناسب با نیاز بازار به تولید انواع سیستم اگزوز خودرو می پردازد. بعضی از لوله ها دارای لولا های یکپارچه هستند و اگر سیستم اگزوز شکسته شود می تواند آویزان شود یا با سایر اجزای سازنده تماس بگیرد.

تویوتا یکی از اولین برندهایی بود که توانست با ثبت نمایندگی به طور رسمی وارد بازار شود. سر و کله خودروسازان ژاپنی در اواخر دهه سی شمسی به بازار کشورمان باز شد.

لکسوس به عنوان زیرمجموعه لوکس این برند که در اواخر دهه هشتاد تاسیس شده نیز خود به تنهایی توانسته اعتباری دو چندان به این غول موفق ژاپنی ببخشد.

آیا در کشورهای دیگر استفاده از این فناوری اجباری شده است؟ اگر مدت زمان زیادی است که کاتالیست خودروی خود را تعویض نکرده اید باید بدانید که عملکرد آن در تبدیل گازهای پرخطر به بی خطر بسیار ضعیف شده است و امکان رد شدن آن از تست های معاینه فنی بسیار بالا است.

گاز CO و هیدروکربن ها به CO2 و H2O تبدیل میشوند که نسبتا بی خطرند و در هوا رها میشوند. گاز اگزوز تولید شده توسط یک موتور احتراق داخلی حاوی سموم کربن منوکسید (CO) است که در غلظت کافی می تواند باعث بیماری شدید و حتی مرگ شود.

یک لوله سقوط شده یا دندانه ای را می توان برای محدود کردن با استفاده از یک خلاء و سنج سنج مورد بررسی قرار داد. در صورت وجود هر گونه سوال و نیاز به راهنمایی در خصوص خرید اگزوز و متعلقات آن ها می توانید با ما در ارتباط باشید.

همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاحدید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.در صورت مشاهدهی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آنها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.

آخرین مطالب