مشخصات، خرید و قیمت قطعات اگزوز ماشین و موتور سیکلت

اگر در زمان فعالیت موتور آب از اگزوز خارج می شود احتمالا سرسیلندر ترک خورده است که وجود این ترک سبب می شود آب

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

اگر در زمان فعالیت موتور آب از اگزوز خارج می شود احتمالا سرسیلندر ترک خورده است که وجود این ترک سبب می شود آب سیستم خنک کاری در قسمت های دیگر مجموعه مولد قدرت جریان پیدا کند و از اگزوز خارج گردد.

اگر در زمان فعالیت موتور آب از اگزوز خارج می شود احتمال دارد واشر سر سیلندر سوخته باشد . لازم به ذکر است که اگر اگزوز این انتقال دودها را اگر به موقع انجام دهد و کار خود را به درستی انجام دهد بسیار در روند مصرف سوخت ماشین تاثیر دارد که مصرف سوخت ما پایین می آید .علاوه بر این تاثیر که بر میزان مصرف سوخت می گذارد تاثیر دیگر ان بر روی قدرت موتور است که باعث آن می شود که موتور از تمام قدرت خود استفاده کند .حال با تمام انچه که گفته شد خودتان تصور کنید که اگر این قطعه نباشد چه مشکلاتی برای خودرو ایجاد خواهد شد .

سنسورهای دمای هوای ورودی از دیگر انواع سنسورهای خودرو می باشد که دمای هوای وارد شده به داخل موتور خودرو را اندازه گیری می کند.

فاصله دهانه پلاتین تنظیم نیست که می توانید با استفاده از فیلر اندازه را تنظیم کنید . مقدار آوانس را با اندازه استاندارد درج شده در کاتالوگ تنظیم کنید .

چنانچه قصد خرید این محصول را دارید، میتوانید با مقایسه مدلهای متنوع موجود در ایسام، بهترین گزینه را انتخاب کنید.

در این صورت سر سیلندر را از بلوکه جدا کنید، واشر سر سیلندر سوخته شده را با کاردک وتینراز بین ببرید تا کاملا تمیز شود .سپس واشر سر سیلندر نو را به چسب مخصوص آغشته و در جایش قرار دهید.

باید آن ها را بازکنید و تمیز کنید سپس سر جایشان محکم ببندید و تمام اتصالات داخلی دلکو را نیز محکم و تمیز نمایید.

وقتی در سرعت بالا خودرو ریپمی زند علت آن پلاتین سوخته است که می توان آن را با برس زبر تمیز نمود و در صورتی که این سوختگی زیاد باشد و شکل پلاتین تغییر کند باید آن را تعویض کرد .

برای این منظور: - قسمتهایی که ارتعاشات موتور را دریافت می کنند، از طریق قطعات لاستیکی به بدنه و شاسی خودرو متصل می کنند.

در مناطق مرکزی شهر تهران تعداد موتورسیکلتها به مراتب بیشتر است و با توجه به تردد بیش از سه میلیون خودرو در شهر تهران، این شهر از لحاظ آلودگی صوتی در صدر جدول شهرهای دارای آلودگی صوتی کشور قرار دارد.

آخرین مطالب