مشخصات، خرید و قیمت قطعات اگزوز ماشین و موتور سیکلت

در آن روزها این موتورسیکلت یکی از نرم ترین پیشرانه ها را در بین موتورسیکلت های تورینگ اروپایی داشت و موفقیت آ

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

در آن روزها این موتورسیکلت یکی از نرم ترین پیشرانه ها را در بین موتورسیکلت های تورینگ اروپایی داشت و موفقیت آن باعث شد تا بنلی با افزایش حجم پیشرانه آن، مدل 900 سی سی این موتوسیکلت را روانه بازار کند.

اگزوز دبل: این نوع اگزوز از پرمصرف ترین اگزوز در صنایع خودروسازی است. اصلیترین تفاوت کیفی در سراتو سایپا و نسخه وارداتی، در رنگ ماشینهاست. ولی چیز عجیب تفاوت در ترمز دستی نسخه وارداتی و تولیدی است. وقتی یک سراتو سایپایی را کنار یک مدل وارداتی قرار میدهید، کاملا متوجه برتری رنگ نسخه وارداتی میشوید.

اصلیترین دلیل این شباهت هم صندلیهای پارچهای هستند که احتمالا از یک جنس مشترک با سایر محصولات ساخته میشود. دستگاه منبع سازی: به وسیله این دستگاه اکثر منبع های اگزوز خودروها ساخته می شود، اپراتور این دستگاه ورق های به هم نقطه جوش شده را روی صفحه دستگاه قرار می دهد و دکمه مربوط دستگاه را فشار می دهد دستگاه ورق ها را به داخل کشیده و توسط دو اهرم به طرفین ورق فشار می آورد و آن ها را دور یک هسته بر می گرداند و به هم نزدیک می کند سپس یک نوار دوخت زن از روی لبه های ورق عبور کرده و آن ها را به هم دوخت می زند در اینجاست که ورق حالت منبع را به خود می گیرد نوار دوخت زن در مسیر برگشت خود منبع را به خارج دستگاه هدایت می کند و از کانالی خارج می کند.

وقتی ماشین را استارت میزنید، صدای موتور زیاد در داخل بهگوش نمیرسد. دومین بحثی که در این خودرو وجود دارد، بویی است که در داخل ماشین استشمام میشود و به پراید شباهت دارد. اگر به طور واقعبینانه بخواهیم در مورد دنده پشت فرمان سراتو نظر بدهیم، واقعا آپشنی است که جز ظاهر کاربرد خاصی ندارد و در سرعت تعویض دنده هیچ تاثیر مثبتی نمیگذارد.

پشت آمپر تولیدیهای سایپا با نورپردازی یخی عرضه میشوند. انرژی برق در زندگی امروزه از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و بسیاری از وسایل با انرژی الکتریکی کار می کنند و گذزان زندگی بدون آن دچار اختلال می شود. در نتیجه میتوان گفت منیفولد ها قطعاتی هستند که وظیفه آن ها دریافت و سپس هدایت دود و گاز ناشی از احتراق در موتور و سیلندر ها به بخشی دیگر میباشد.

همچنین به محض اینکه فن ها خاموش شدند همین حرکت را تکرار کنید و موقعیت عقربه مذکور را به خاطر بسپارید. در این مورد بخش سرویس و تعمیر لوازم یدکی مان با نام مان سرویس در پایتخت ایران عزیز ، همه روزه آمادگی خدمات رسانی به سازمان ها ، ارگان ها ، همکاران و رانندگان گرامی است .

در این بخش نیز بهتر است از مراکز مورد تایید سازنده برای تهیهی قطعه کمک گرفته شود، زیرا میتوان قیمت واقعی را از سایت آنها استعلام کرد.

و همچنین مشاوره در این راستا با کارشناسان موسسه فنی اتحاد ارتباط برقرار نمایید. اگر برای مدت زمان طولانی رانندگی کردهاید حداقل 1 ساعت باید صبر نمایید تا دمای موتور پایین آمده و پایدار شود. یکی از اتفاقات ترسناک و پر هزینه برای هر خودرویی آب روغن قاطی کردن است.

این سنسورها را هم سایپا در مدل غیرفابریک برای مشتریان نصب میکند. البته در تمام مدلهای وارداتی هم این تزیین وجود ندارد و بیشتر در مدل 2000 سیسی وارداتی، میتوانید دنبال سر اگزوز کرومی بگردید.

تفاوت های بیشتر … 6. پیچ خوردگی شلنگ های ورودی و خروجی رادیاتور. کیفیت سراتو سایپا چقدر با سراتو کره ای فرق دارد؟ فرمان ماشین هم هیدرولیکی در نظر گرفته شده است. قاب کرومی سر اگزوز هم در مدل سایپایی حذف شده است.

آخرین مطالب