مشخصات، خرید و قیمت قطعات اگزوز ماشین و موتور سیکلت

از دیگر موارد مهم که به طور مستیقم روی کم کردن آب رادیاتور خودرو شما تاثیر دارد، افزایش دور موتور خودرو است.

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

از دیگر موارد مهم که به طور مستیقم روی کم کردن آب رادیاتور خودرو شما تاثیر دارد، افزایش دور موتور خودرو است. در صورتی که بنزین خالص نباشد و با موادی مانند آب و یا مواد دیگر با بنزین مخلوط شده باشد با ریپ زدن موتور سیکلت مواجه خواهید شد.

در نتیجه باید گاز پدال و بخش های دیگر را چک کنید. یکی دیگر از دلایلی که ممکن است موتور سیکلت شما ریپ بزند به خاطر اهرم نبودن گاز خواهد بود.

آوانس بيش از حد تزريق سوخت و ايجاد دود سفيد: در اين حالت چون پيستون به آخر كورس تراكم نمي رسد لذا درجه حرارت هواي متراكم شده به حد اشتعال كامل سوخت نمي رسد ودر نتيجه قسمتي از سوخت بصورت كامل محترق نمي شود و نسوخته از موتور خارج مي گردد اين حالت شبيه حالت خام سوزي است.

همین طور ممکن است آوانس اتوماتیک خراب شده باشد. در نتیجه فشار بنزین که باید به موتور وارد شود به دلیل آن که پمپ بنزین خراب است و یا فیلتر بنزین کیپ شده ، ضعیف گشته است.

از مهمترین علل غنیشدن میزان سوخت، کثیف بودن فیلتر هوا یا خرابی انژکتورها و تنظیمنبودن کاربراتور است. اگر با روشن کردن موتورسیکلت خود متوجه شوید که ریپ میزند، میتواند دلیل آن این باشد که مخلوط بنزین و هوا نسبت به یکدیگر مناسب نیستند.

انواع صدا خفه کن برای مدل های مختلف وجود دارد و باید نوع مناسب برای ماشین خود را تهیه کنید. برگرديم به سمند مالتي پلکس.متاسفانه چون تيراژ سمند مالتي پلکس در سال ٩۴ به شدت کاهش يافته بود و در واقع اصلا نمونه نو در بازار وجود نداشت ناچارا مدل ٩٣ کارکرده با کارکرد ۶ هزار کيلومتر خريداري کردم.

با استفاده از قطعات اصلی ایساکو در داخل بستهبندیهای دارای هولوگرام با کاهش مصرف سوخت خودرو از هزینههای سربار جلوگیری نمایید. اگر خودرو شما هم این گونه سر و صدای دارد به مرکز صداگیری ماشین کرج یا شهر دیگری که زندگی می کنید مراجعه نمایید تا شمکل صدای موجود در اتاق رفع شود.

نوعی برنامه نویسی در ایسیو خودرو می باشد که به صورت کاملا تخصصی انجام میگیرد . در نتیجه بنزین را به موتور نمیرساند و در این صورت سیلندر کار نکند و نتواند موتور را به راه بیندازد و باعث ریپ زدن موتور سیکلت شود.

داد کثیف بودن دریچهی گاز و همینطور سنسورهای مربوط به هوای ورودی یکیدیگر از دلایل این مشکل است. همینطور اگر سوزنهای انژکتور خراب باشند این مشکل رخ خواهد.

همینطور اگر پیچ گاز موتور سیکلت تنظیم نباشد با لرزش غیر طبیعی و خاموش شدن موتور سیکلت مواجه خواهید شد.

آخرین مطالب