مشخصات، خرید و قیمت قطعات اگزوز ماشین و موتور سیکلت

در مورد عدم عملکرد صحیح درجه ها و فن ها باید اتصال منفی باتری به بدنه هم چک شود.چراکه گاهی عدم اتصال مناسب اش

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

در مورد عدم عملکرد صحیح درجه ها و فن ها باید اتصال منفی باتری به بدنه هم چک شود.چراکه گاهی عدم اتصال مناسب اشکالاتی را در نمایشگر آمپر بوجود می آورد.

البته دلیل دیگری مانند یاتاقان ماشین و پیستون هم میتوانند باعث ایجاد صدای تق تق باشد اگر صدا از این دو باشد ممکن است آسیب جدی به موتور وارد شود.

طراحی و ساخت اگزوز کم صدا برای موتورسیکلت های CG125 با استفاده … منبع اگزوز ۲۰۶ با پوسته آلومینایز یکی از با کیفیت ترین نوع اگزوز می باشد.

گاهی اوقات ، هنگام بهبود یک قسمت ، باید کیفیت قسمت دیگر را فدا کنید. هنگام استارت زدن باید ترمز زنجیر را نیز درگیر کنید. علت ریپ زدن موتورسیکلت چیست؟

علت داغ شدن بیش از حد انجین موتور سیکلت چیست؟ دود سياه به علت زياد بودن بار موتور : اگر بار موتور بيشتر از حد استاندارد باشد ، موتور براي سعي در جبران نيروي درخواستي دارد و رگلاتور پاشش سوخت را افزايش داده و موتور دود سياه ميكند .براي رفع اين مساله بايد بار وارده بر موتور را كاهش داد و در ديزلهاي وسايل نقليه از دنده سنگين استفاده نمود .

الف ـ 14 ـ وانت يك كابين: وسيله نقليه موتوري كه اتاق راننده و اتاق بار به صورت دو محفظه جداگانه و بر روي يك شاسي باشد و براي حمل بار ساخته شده و مجموع وزن خودرو و ظرفيت حمل بار آن كمتر از 5/3 تن است.

کم کردن این آلودگی اتخاذ نشده تصمیم بر آن گرفته شد تا اگزوزی برای موتور … صدایی که از این نوع ساطع می شود بسته به سرعت و شتاب آن کم و زیاد می شود.

بعد از آن که سوخت اضافی را از موتور خارج کردید به سرعت رطوبت شمع را خشک خواهید کرد. در ۲۰۶ تیپ ۵و۶ سنسور سرعت نداریم و بجای آن از سنسورهای ABS استفاده می شود و اطلاعات برای ECU می رود.

است، شرايط فعلي صداي ناشي از اگزوز موتورسيكلت به عنوان يك موتور … والا از يه مغازه لوازم يدكي موتورسيكلت معتبر كه چندين ساله كارش لوازم فروشي هست.

در این قانون آمده که کلیه وسایل نقلیه بنزینی که از سال 1975 به بعد ساخته شده اند باید دارای مبدل باشند. بعد از آن که سوخت اضافی را خارج کردید هندل را ۱۰ تا ۲۰ بار بکشید. در این حالت باید سعی کند سوخت را از سیلندر خارج کند و سر شمع را خشک نماید تا دوباره بتواند هندل و موتور را روشن نماید.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن