مشخصات، خرید و قیمت قطعات اگزوز ماشین و موتور سیکلت

از سوی دیگر راندن چنین خودروهایی با آن صدای غرش مانند، تجربه بسیار لذتبخشی است که اگر چه ما نمیتوانیم تجربه ب

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

از سوی دیگر راندن چنین خودروهایی با آن صدای غرش مانند، تجربه بسیار لذتبخشی است که اگر چه ما نمیتوانیم تجربه به صدا درآوردن تمامی این سازهای 4چرخ را داشته باشیم اما در اینجا فهرستی از این خودروها را گردآوری کردهایم که صدای موتور آنها شما را به وجد میآورد.

شدت، در DFMEA برآوردي از ميزان جدي بودند تاثير حالت خرابي بالقوه در قطعه، زير سيستم يا سيستم بعدي است. با یک گیربکس دستی، این مینی در 6/6 ثانیه از حالت سکون به سرعت 96 کیلومتر میرسد.

اما قبل از خرید کانوپی ژنراتور باید بدانید که کانوپی چیست و چگونه کار می کند. شاید فیات 500 آبارث سریعترین یا بهترین خودرو موجود در بازار نباشد اما این خودرو میداند که چگونه مانند یک سگ گرسنه و ترسناک واق واق کند.

قلب تپنده فیات 500 آبارث یک موتور 4 سیلندر 1/4 لیتری توربوشارژ است که 160 اسب بخار قدرت و 230 نیوتن متر تورک تولید میکند. این خودرو جمع و جور اما شجاع و دوست داشتنی فیات حالا تبدیل به عقربی خطرناک شده است.

احتمالا مصرف سوخت خودرو شما نیز بالا رفته است. اگر کاربراتور بهخوبی هوا و بنزین را ترکیب نکند و نسبت ترکیب هوا و بنزین مناسب نباشد؛ نقطه اشتعال سوخت کاهش پیدا میکند. این خودرو تجربه رانندگی اعتیادآوری را به وجود میآورد و حتی صدای اگزوز آن برای شما کاراکتر و شخصیت درست میکند و با این صدا عصبانی شدن همسایهها از شما تضمین شده است.

برای اطمینان از عملکرد حداکثر و جلوگیری از نقص های مبدل، موتور خود را در حالت خوب تنظیم کنید، اما اگر جایگزینی لازم است، مبدل کاتالیزوری عملکرد ما جریان اگزوز مطلوب را فراهم می کند و انتشار خودرو خود را قانونی می کند.

در واقع مدلهای مختلف این پیشرانه از نسل نخست در سال ۱۹۸۴ تا آخرین نمونههای نسل پنجم که تا سال ۲۰۰۷ تولید میشدند، در حالت اتمسفریک (بدون توربو یا سوپرشارژر) قدرتی از ۱۳۵ تا ۲۱۰ اسب بخار را ارائه میدادند.

ویو رادیسون 125 دارای زینی ساخته شده از مواد PP است که وزن حدودی آن 690 گرم می­باشد. بسته شدن این سوپاپ باعث میشود که پیستون در مرحلهی تخلیه، گازهای اگزوز را به سمت ترمز اگزوز بفرستد در حالی که مسیر آنها بسته است و این مانع باعث دفع شدن انرژی میشود.

رادیاتور یکی از اجزاء خودرو است که برای خنک کردن موتور خودرو با سیستم خنک کننده موتور در تعامل است. زماني كه قصد تعويض منبع فابريك خودرو با نمونه اسپرت را داريد از حدود 100 هزار تومان ميتوانيد هزينه بفرماييد تا مرز 1.500.000 تومان.

از باب صدا منبع مذكور با استارت صدا داره. تحویل کالا درب منزل یا محل کار در شهرستان های کشور به صورت زمینی کمتر از 20 ساعت. تحویل کالا درب منزل یا محل کار در شهرستان های کشور به صورت هوائی کمتر از 4 ساعت.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن