مشخصات، خرید و قیمت قطعات اگزوز ماشین و موتور سیکلت

خودرویی که هماکنون، میدانیم قیمت پایه آن از 60,000 دلار شروعشده و شاکله اصلی آن نیز درست مانند همان خودرویی ا

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

خودرویی که هماکنون، میدانیم قیمت پایه آن از 60,000 دلار شروعشده و شاکله اصلی آن نیز درست مانند همان خودرویی است که توسط زورا آرکوس-دانتوف یعنی پدر کوروت، طراحیشده بود. به دلیل شکل و اندازه هایی که این نوع دستگاه دارد قیمت فروش هر کدام با یکدیگر فرق دارند.

موتوری که بانام LT2 شناختهشده و میتواند با فنآوری تنفس طبیعی و بدون استفاده از سیستمهای توربوشارژ و سوپرشارژ،495 اسب بخار قدرت را تولید کرده و آن را از طریق یک جعبهدنده 8 سرعته دوکلاچه خودکار، به چرخهای عقب (RWD)، منتقل کند.

شاید پس از شنیدن صدای غرش موتور LT2 در این کوروت و در نظر گرفتن این نکته که این صدا از درون یک موتور تنفس طبیعی در حال خارج شدن است، بتوان شگفتزده شد. نوشته صدای غرش دلنشین کوروت استینگری 2020 با موتور تنفس طبیعی!

در قسمت خودروهای مرتبط می توانید خودروهای مرتبط با این محصول را به دقت بررسی و از انطباق کالای منبع اگزوز جک J5 اتوماتیک با خودروی خود اطمینان حاصل فرمایید. اما قبل از خرید کانوپی ژنراتور باید بدانید که کانوپی چیست و چگونه کار می کند.

مهمترین دلیلی که ما باید در بازیافت فلزات کاتالیزور خودکفا شویم این است که میتوانیم در هزینه ی بازیافت صرفه ی زیادی بکنیم و البته خلوص بهتری را نسبت به کشورهای خارجی بدست آوریم.

بله درست است، این همان علم مهندسی جذابی خواهد بود که کوروت استینگری 2020، آن را برای خود از شورلت به ارث برده است. صدای ریز و سنگین از موتور معمولاً یکی از همین مشکل ها است که نشان دهنده این است که روغن ماشین تمام شده و همان طور که می دانید روغن قلب ماشین محسوب می شود.

معمولاً به ما پیشنهاد می کنند که هر چند وقت یکبار به طور منظم روغن ماشین را عوض کنیم تا دچار آسیب نشود و گاهی اوقات افراد فراموش می کنند که ماشین را به تعویض روغنی ببرند و توجه نکردن به تعویض روغن ماشین می تواند مشکلاتی را به وجود بیاورد.

بعضی از افراد در چرخ های جلویی صداهایی مثل تلق تلق را می شنوند و معمولاً هنگام دور زدن بیش از همیشه با این صدا مواجه می شوند و برای چرخ زدن ماشین و دور زدن تایر ها نیاز دارند که مرطوب باشند و این کاملاً واضح است.

راننده ها معمولا هر از گاهی این صدا را می شوند اما اگر مشکلی در ماشین وجود داشته باشد، اول صدای جیغ و سپس صدای تلق تولوق می شنوید و معمولاً در چنین مواقعی ترمز شما خشک شده و آسیب جدی به ماشینتان وارد نشده است.

اما راستش را بخواهید تا قبل از این مطلب، نمیتوانستیم صدای دلنشین و جذابی که حاصل از غرش این قلب تپنده و خروج این صدا از طریق خروجیهای اگزوز چهارگانه است را بشنویم. و اگر این موضوع را برطرف نکنید ، ممکن است که در هنگام رانندگی کنترل خود را از دست بدهید.