مرگ خاموش جوان بوکانی با دود اگزوز ماشین خود

در صورتی که احتمال قوی خرابی را ناشی از سوزنها بدانید، باید در دستگاه تست و شستشو، پاشش آنها را بررسی کنید. ب

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

در صورتی که احتمال قوی خرابی را ناشی از سوزنها بدانید، باید در دستگاه تست و شستشو، پاشش آنها را بررسی کنید. با این حال، در برخی از کشورها، از آنها در وسایل نقلیه سبک برای عموم مردم و نه به عنوان وسایل نقلیه سنگین استفاده می شود.

دربخش چهارم به فاکتور ترمزگیری رسیدیم که با کاهش ناگهانی سرعت از ۱۱۰ به صفر باکستر با ترمزهای قدرتمند خود که مجز به دیسکهای ۳۱۸ میلی مـتری بــود بدون هیچگونه کشیدگی فرمان به جناحین پس از ۳۵ﻣﺘﺮ ﻣﺘﻮﻗﻒ ﺷﺪ که همین رکورد برای جنسیس که ترمزهای قوی هم نداشت روی ۳۸ متر اتفاق افتاد.

در اين محدوده ،علاوه بر تعميرگاههاي خودروهاي شخصي، تعميرگاههاي بزرگي مخصوص ماشينهاي سنگين وجود دارد كه تردد اين خودروها منطقه را تبديل به يكي از آلودهترين مناطق مشهد كرده است. یکی دیگر از نشانه های آن ورود روغن به آب رادیاتور است.

دستی بر موبایل و دیدن همه تصاویر برفی و بارانی و پیامهای ارسالی کاربران در اپلیکیشنهای موبایلی در گروههای مختلف نشان میدهد که همه از دیدن برف و باران در شهرهای مختلف کشور ذوق زدهاند.

همچنین افزوده شدن دو مجرای ورودی هوا بر روی درپوش موتور، به همراه بازنگری کلی در ترکیب چراغهای بزرگ جلو با مهشکنهای تغییر شکل یافته از جمله مهمترین تغییرات صورت گرفته در مدلهای جدید هستند که به جذابیت و پیچیدگی ظاهری بیشتر نمای جلوی خودرو کمک شایانی کردهاند، با این حال در نماهای جانبی و عقب عمده تغییرات مدل فیسلیفت به تحول در طراحی رینگهای اسپرت و تغییرات گرافیکی در نحوه چیدمان اجزا داخلی چراغ عقب خلاصه میشود.

دربخش پنجم تست، به دو فاکتور پرداختیم که نخست جذابیت صدای پیشرانه و اگزوز یک خـودروی اسـپورت و دوم فضــای داخلـی کـابین بود که صـدای موتـور و منیـع اگزوز باکستر بی بدیل و مثل غرش مردانه بود و به مراتب جذاب تر از جنسیس بود و یک نمره مثبت به باکستر می افزود ولی در عوض فضای داخلی جنســیس بیشتر بود و مثل باکستر احساس خفگی به راننده دست نمی داد و یک امتیاز گرفته شد باکستر را جبران می کرد.

خودرویی که اگر چه در سری نخست و در مقایسه با کوپههای خوشنام اروپایی حرف چندانی برای گفتن نداشت اما به تازگی و در پی معرفی مدلهای فیسلیفت که مورد بهینهسازی گستردهای قرار گرفته است، به خودرویی بهتر و کاملتر نسبت به گذشته مبدل شده است، اما با وجود پیشرانه مشترک و قدرت خروجی یکسان، پرداخت اختلاف قیمتی قابل توجه نسبت به مدلهای اولیه برای خرید نمونههای ارتقاء یافته تا چه حد منطقی خواهد بود؟

چراغهای جلو و درپوش موتور کشیده، گلگیرهای نسبتا عضلانی و خطوط تیز و برنده نمای جانبی در کنار المانهای منحصر به خودروهای اسپرت آسیای شرقی، نظیر چراغهای کشیده عقب، از جمله مهمترین ویژگیهایی هستند که چهرهای عوامپسند و قدرتمند یک خودروی سریع را در ذهن یادآور میشوند اما طراحان برای نسخه بازنگری شده، تصمیم به تغییر شکل جلوپنجره خودرو به عنوان یکی از بزرگترین نقاط ضعف طراحی مدل اولیه گرفتند که در مقام یک خودروی هیجانانگیز بیش از حد کوچک و محافظهکارانه به نظر میرسید.

از همین رو مدل چهار سیلندر 2 لیتری توربوی جنسیس کوپه که در پی ممنوعیت واردات خودروهای مجهز به پیشرانههای حجیم تر از 2500cc امکان واردات آن نیز به کشورمان وجود دارد، از پیشرانهای مشترک با میتسوبیشی EVO بهره میگیرد که از نتایج پروژه توسعه فنی مشترک بین میتسوبیشی، هیوندای و کرایسلر محسوب میشود.

قبل از شروع شتاب اجازه دهید به شما بگویم که خوشبختانه در این تست ها به لطف صاحبان خودرو و برخلاف فیلم تست هایی که هر ماه از خودروهای بازار روی سایت قرار می دهیم، در تست شتاب گیری لانچ نیز کردیم و کمی به خودرو فشار آوردیم تا بتوانیم به عددی واقعی تر برسیم.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن