مرگ خاموش جوان بوکانی با دود اگزوز ماشین خود

مرحله اول: با یک تصویر با کیفیت بالا شروع کنید. برای جلوگیری از خطا و بالا بردن کیفیت برش نیاز است که این خطو

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

مرحله اول: با یک تصویر با کیفیت بالا شروع کنید. برای جلوگیری از خطا و بالا بردن کیفیت برش نیاز است که این خطوط، دقیق و منظم طراحی شده باشند.

۱- ممکن است انژکتور سوخت دچار مشکل یا به اصطلاح لیکینگ شده باشد و به درستی سوخت را به داخل محفظه سیلندر تزریق نکند.

1- ابتدا پالت و چهارچوب فلزی دستگاه را باز کنید و آن را در محل مورد نظر قرار دهید. اما به خاطر وزن بیشتر این سری، مصرف سوخت آن نیز کمی بالاتر بوده و در حدود 3.4 لیتر در هر صد کیلومتر است.

از آنجا که با هر بار استارت زدن در خودروهای معمولی مقداری آب در اگزوز جمع می شود، اگر خودرو مدتی به کار خود ادامه دهد، این آب به سبب داغ شدن اگزوز بخار خواهد شد اما اگر خودرو پس از مدت کوتاهی خاموش شود، آب در اگزوز باقی مانده و موجب اکسیده شدن آن و در نهایت پوسیدگی اگزوز می گردد.

2- توجه داشته باشید درصورتی که میخواهید دستگاه را در محل کوچکتر از سایز آن عبور دهید، اصلا به بازکردن یا دمونتاژ کردن آن فکر نکنید؛ زیرا موجب آسیب به دستگاه میشود. 6- جهت تست و آموزش اپراتور دستگاه، بعد از راهاندازی توسط کارشناس به کامپیوتر یا لبتاپ نیاز است؛ علاوه بر آن جهت آموزش تنظیمات دستگاه وجود متریالی که قصد عملیات برش بر روی آن را دارید، نیاز است.

چه نکاتی پیش از راهاندازی دستگاه لیزر باید رعایت شود؟ نصب و تنظیمات دستگاه برش لیزر به چه صورت است؟ آموزش کار با دستگاه برش لیزر شامل چه مراحلی است؟ به همین دلیل پیشرانه، گیربکس و سیستم اگزوز بصورت معلق بر مجموعهای از پایهها مهار میشوند که به ترتیب به دسته موتور، دسته گیربکس و منجید یا آویز اگزوز معروف است.

3- به علت وجود سیستم آب خنک در این دستگاه استفاده از آب مقطر به جای آب معمولی الزامی است؛ زیرا استفاده از آب معمولی در دراز مدت باعث عواملی چون رسوب گرفتگی خواهدشد. 5- به علت عملکرد الکتریکی و مکانیکی دستگاه، حرکت محورها در کنار موادی از جنس پلاستیک و مواد مشابه، باعث ایجاد الکتریسیته ساکن میشود؛ لذا وجود چاه یا میله ارت با مقاومت کمتر از 10 اهم الزامی است.

از دیگر دلایل مهم عدم کارکرد فن های الکتریکی خرابی سنسور دمای آب یا رله فنها است. 4- وجود استابلایزر برای حفاظت دربرابر ولتاژ برق ورودی و خروجی همچنین حفاظت از بخشهای الکترونیکی مانند پردازشگر مرکزی و درایورها الزامی است.

دستگاههای لیزر به وسیلهی نرمافزارهای موجود فعالیت میکنند که ورودی این نرمافزارها طرحهای دلخواه ما هستند. شما در بخش طراحی این امکان را دارید تا تمام ایدهها و خلاقیتهای خود را خلق کنید و در نهایت به وسیله دستگاه آنها را تبدیل به محصول و خروجی مطلوب خود نمایید.

چگونه تصویری را برای برش لیزری آماده کنید؟ مرحله چهارم: پس زمینه طرح را حذف کنید. وی می افزاید: به دلیل این معضل شبانه خانه خود را برای فروش گذاشته و قصد جابجایی به منطقه ای دیگر را دارم چرا که بیشتر شب های هفته این برنامه و اذیت ها تکرار می شود.

آخرین مطالب