مرگ خاموش جوان بوکانی با دود اگزوز ماشین خود

در برخی موارد اگزوز شما از نظر ظاهری تمیز و بدون مشکل است اما صدای آن تغییر کرده در این شرایط امکان خرابی شبک

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

در برخی موارد اگزوز شما از نظر ظاهری تمیز و بدون مشکل است اما صدای آن تغییر کرده در این شرایط امکان خرابی شبکههای داخلی وجود دارد.

3. زمانی که پیچها را باز میکنید، یک واشر پلاستیکی زیر پیچها قرار دارد که وظیفه آن حذف صدای موتور به اگزوز است. ضایعات کاتالیست های اگزوز ممکن است به صورت یک مجموعه کامل مبدل اگزوز، پایه یا پایه خرد شده و آماده برای بازیافت به روش پیرومتالورژی (قالکاری) و هیدرومتالورژی (اسیدکاری و تیزابکاری) باشند.

آمار و اخبار بروز ویروس کرونا تاریخ بروز رسانی : 30 مرداد 99 - ساعت : 12:00 موارد ابتلا نرخ گسترش راهکار های پیشگیری سوالات متداول موارد ابتلا به ویروس کرونا : 22,593,720 350,279 افراد درمان شده : 15,315,137 302,528 مرگ …

بازار خرید و فروش قطعات به دلیل نوسانات شدید قیمتی و افزایش نرخ ارز روز به روز در حال تغییراتی مانند افزایش قیمت و کاهش کیفیت است و این دو معضل بستری را برای ظهور محصولات تقلبی و متفرقه آماده میکند.

خرید داخل: خریدهای جاری و کلیه خریدهایی که موثر بر کیفیت بوده و از منابع داخل کشور تامین می گردد. تولیدی خود این آپشن را به صورت فابریک بر روی خودرو های تولیدی خود عرضه کردند. ظرفیت هوادهی تا 25.000 مترمکعب بر ساعت و فشار تا 20 کیلو پاسکال.

ماده 100 ـ در دو طرف عقب وسايل نقليه طويل بايد دو عدد علامت نشاندهنده وسيله نقليه طويل (مستطيل زرد يا سفيد رنگ كه داراي حاشيه قرمز است) الصاق گردد تا رانندگان وسايل نقليه پشت سر را از طويل بودن آنها آگاه گرداند.

توجه داشته باشید که سایلنسر یدک منبع لیزارو نیز موجود است. استفاده از منبع در کامیون ها بسیار واجب است زیرا صدای بسیار زیادی تولید می کنند اگر دقت کرده باشید کامیون ها دارای صدای زیادی هستند حالا بیایید تصور کنید منبع اگزوز هم از این وسایل حذف شد .

اما همانطورکه در تیونینگ های قبلی نیز دیده بودید، استفاده از سیستم تعلیق پنوماتیکی است که بسیاری از تیونرهای معروف دنیا نیز از این سیستم برای پروژه های خود استفاده می کنند. جک S5 در نسخه های استاندارد که کرمان موتور عرضه می کند، خودروی قدرتمندی برای استفاده شهری است و مخصوصاً در نسخه دنده دستی، بسیار تند و سریع است.

لوله های اگزوز خرد شده و شکسته را نشان می دهد، ممکن است کل داستان را نگوید. خروجی اگزوز همانطورکه در تصاویر نیز مشخص است، در بین دیفیوزر کربنی قرار دارد که البته قسمت گران قیمت و حرفه ای این خودرو در طراحی خارجی است.

کمپرسور این تعلیق داخل صندوق عقب قرار دارد و با کمک تنها یک ریموت می توانید ارتفاع خودرو را کم و یا زیاد کنید. اگر باز هم بابت این قضیه مطمئن نیستید، میتوانید منبع اگزوز را چک کنید و ببینید که نشانه زنگزدگی و پوسیدگی دارد یا نه.

آخرین مطالب