مرگ خاموش جوان بوکانی با دود اگزوز ماشین خود

در 2003-04 تولید کنندگان ایتالیایی شروع به تولید تغییرات آپریلیا 125 RS پسته، pista، که دارای وزن نسبتا پایین

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

در 2003-04 تولید کنندگان ایتالیایی شروع به تولید تغییرات آپریلیا 125 RS پسته، pista، که دارای وزن نسبتا پایین (107 کیلوگرم) و صدا خفه کن نسل جدید پر از کولار و فیبر کربن است. به اين معني که با انداختن سوييچ و چرخش آن در موقعيت هاي مختلف مي توان ادوات و قسمت هاي مختلفي را باز و بست کرد.

فن آکسیال آزاد و کانالی را در بخش پیشین مورد بررسی قرار دادیم. همانطور که گاز خروجی از طریق ساختار لانه زنبوری عبور می کند، در معرض کاتالیزور قرار می گیرد که باعث اکسیداسیون CO و HC و کاهش NOx می شود.

از محفظه قرارگیری موتور به ندرت دود خارج می شود و در صورت بروز این اتفاق مشکل پیش آمده معمولا در مرحله بحرانی قرار دارد. چرا که در صورت وجود مشکل در موتور که باعث ایجاد دود می شود، این دود توسط اگزوز از موتور خارج می شود.

دود نشانگر خوبی نبوده و ناشی از وجود مشکلی اساسی در موتور است. نشتی ناشی از سوختگی واشر سرسیلندر می تواند باعث ایجاد دود شود.

این یک قطعه لوله سوراخ دار به طول 180-250 میلی متر و کمی بیشتر از 1/3 قطر خروجی است ، با یک پلاگین واشر جوش داده شده به شکل یک دیسک ، سیلندر یا مخروط ، که در داخل جریان جلو پیچ شده است ، در قطع هوا ، در نتیجه اجازه می دهد تا آن را خفه کنید.

شرکت های مختلفی که امروزه در زمینه ی ساخت و ساز و صنعت مشغول به فعالیت هستند برای صرفه جویی در زمان مربوط به حمل و نقل بار های سنگین و همچنین آسان تر کردن کار ها مجبور به استفاده از یک وسیله ی قدرتمند می باشند تا بتواند برای آن ها انجام چنین کار هایی را تسهیل نماید.

استفاده از منبع در کامیون ها بسیار واجب است زیرا صدای بسیار زیادی تولید می کنند اگر دقت کرده باشید کامیون ها دارای صدای زیادی هستند حالا بیایید تصور کنید منبع اگزوز هم از این وسایل حذف شد .

اگر این دود به هنگام روشن کردن موتور تولید شده و با کار کردن خودرو و گرم شدن موتور از بین می رود نگران نباشید. ث ـ هرگاه حقوق دولتي و عوارضي كه به طور قانوني به وسيله نقليه تعلق گرفته پرداخت نشده باشد.

طي دهه 1970-1960 ايالت كاليفرنياي آمريكا كه آن زمان داراي يازده ميليون وسيله نقليه سبك و سنگين از مجموع تركيبي 105 ميليون وسيله نقليه در سراسر آمريكا بود و صدمات فراواني را از آلودگي هوا ديد، پيشرو مبارزه با آلودگي ناشي از خودروها در جهان گرديد .

آتش زیر کاپوت می تواند باعث ایجاد دود شود و شعله های ایجاد شده شرایط بسیار خطرناکی را ایجاد می کنند. رنگ دهانه خروجی اگزوز می تواند نشانه ای از وجود مشکل در خودرو را بدهد و به تشخیص سریع و بهینه مشکل کمک کند.

آخرین مطالب