ماشین فیلتر اگزوز

3. چه زمانی نیاز به تعویض اگزوز داریم؟ چه زمانی نیاز به تعویض اگزوز داریم؟ نقص در هر کدام از آنها نیاز به تعم

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

3. چه زمانی نیاز به تعویض اگزوز داریم؟ چه زمانی نیاز به تعویض اگزوز داریم؟ نقص در هر کدام از آنها نیاز به تعمیر یا تعویض دارد. در ادامه آموزش های لازم در خصوص تعمیر و نگه داری از اگزوز ماشین در این بخش به آموزش کامل رفع نشتی اگزوز می پردازیم .

در این حالت ، لازم است موتور را جدا کنید ، سر سیلندر را بردارید ، واشر سر سیلندر را تغییر دهید ، ترک ها را تعمیر کنید ، محکم بودن سر را بررسی کنید و موارد مشابه.

بدی هی است که گرفتگی، پارگی و مسائلی از این دست باعث ایجاد اتخلال در عملکرد اگزوز می شود. پارگی تسمه تایم نیز مشکلات و دلایل مربوط به خود را دارد.

در حالیکه چین سریع ترین رشد در مصرف موتور سیکلت های حرفه ای را دارد. در این حالت الکترودها، دهانه عایق و پوسته شمع با دوده روشن و تفاله های کربن پوشیده می شود. قطعات M Performance در ظاهر بیرونی این مدل، کاملاً ارتقا یافته اند.

در این قسمت، آلایندههای حاصل از عملکرد موتور خودروها را بررسی میکنیم. اما به طور کلی سه بخش در اگزوز وجود دارد که بیشتر از دیگر اجزا احتمال خرابی در آنها است.

6. سر اگزوز چیست و چه کربردی دارد؟ 5. تغییر صدا در اگزوز به چه صورت انجام می شود؟ اگرچه اخیرا ماشین فوریتهای اجتماعی در محل مستقر شده و سعی دارد این یک قلم را از محله حذف کند.

یک مجرای ورودی سوخت و هوا نشت دارد. موتور سیکلت بنلی ۳۰۰، در بازار فروش رقیبانی جدی نظیر موتورهای ktm 390 و کاوازاکی Z250 را پیش رو دارد. بلوک موتورهای بیش تر از آهن، چدن یا آلومینیوم ساخته می شوند و مقاومت بالایی دارند.

کاسه نمد ساق سوپاپ قسمتی از خودرو است که میزان روغن کاری گاید و ساق سوپاپ ها را تنظیم می کند. ضروری است که رانندگان اعم از خانم یا آقا نکات حساس و ضروری درباره ی سیستم اگزوز را بدانند.

احساس میکنید خودرو شما شتاب و قدرت قبلی خود را ندارد و مصرف سوخت شما افزایش زیادی پیدا کرده ممکن است علت آن خرابی این قطعه باشد.

2. اجزاء اگزوز کدام است؟ گلویه ی اگزوز به مرور زمان و بر اثر حرارت زیاد ممکن است دچار آسیب گردد.