ماشین فیلتر اگزوز

در میان آنها ضبط از معروف ترین مارک ها مانند آپریا ، BMW ، Ducati ، هارلی دیویدسون ، هوندا ، Husvvarna ، کاوا

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

در میان آنها ضبط از معروف ترین مارک ها مانند آپریا ، BMW ، Ducati ، هارلی دیویدسون ، هوندا ، Husvvarna ، کاوازاکی ، KTM ، مش ، سوزوکی ، Triumph و البته یاماها وجود دارد.

ما در پیا صنعت همراه با شما خواهیم بود و مهمترین نکات در خصوص نگه داری از اگزوز را با شما در میان خواهیم گذاشت. بعد از چند دور ، شما به اندازه کافی قادر نخواهید بود!

کاهش صدای ناشی از احتراق در سوپاپ ها به وسیله مخزن اگزوز گرفته می شود. در نهایت اگزوز با کاهش صدا و انتقال گازهای ناشی از احتراق سبب کاهش دمای گازهای خروجی نیز میشود که این کاهش دما نیز از اهمیت خاصی برخوردار است زیرا گازهای خروجی از محفظه احتراق بیشتر از ۸۰۰ درجه سانتی گراد دما دارند و قبل از آزاد شدن به هوا حتما باید دمای آنها کاهش داده شوند.

اگزوز به عنوان یکی از اصلی ترین قطعات در انتقال دود های حاصل از احتراق به خارج از موتور را بر عهده دارد.

البته در خودروهای امروزی وظایف اگزوز بیشتر از خارج کردن دود از خودرو میباشد و نقش زیادی در مصرف سوخت خودرو دارد. این یک تعریف بسیار ساده از تعریف اگزوز خودرو است .

با استفاده از سیستم های لوله اگزوز خودرو ، جریان رو به جلو را می توان بر روی موتورسیکلت نصب کرد. ازجملهٔ دیگر ویژگیهای قابلتوجه این موتورسیکلت نیز میتوان به صفحه آمپر ۳.۵ اینچی و سیستم چندرسانهای با قابلیت اتصال گوشی هوشمند اشاره کرد.

به همین منظور نیز با رایزنی های انجام شده بین اتحادیه بین المللی دوچرخه سواری و فدراسیون ایران وحمایت های مالیگروه فستوس یکی از مربیان طراز اول دنیا در این رشته هم اکنون در اختیار تیم ملی قرار دارد. با این وجود اگر مخلوط سوخت وهوا بیشتر متراکم شود به احتمال زیاد قبل از اینکه شمع جرقه بزند خود به خود آتش گرفته و منفجر می شود.

توضیح: این سئوال به منظور مشخص نمودن میزان عمر مفید دستگاه و هزینه های نگهداری آن می باشد. ترخیص موتورسیکلتهای رسوبی متضاد با تامین سلامت مردم سهم 50 درصدی موتورسواران در تصادفات فوتی و جرحی قیمت انواع موتورسیکلت در 25 آذر قیمت انواع موتورسیکلت در 24 آذر رفع توقیف 62 هزار موتورسیکلت رسوبی با تسهیلات ویژه تولید موفقیت آمیز موتورسیکلت برقی در ایران قیمت جدید انواع موتورسیکلت های موجود در بازار قیمت انواع موتورسیکلت در 20 آذر 10 خط معاینه فنی موتورسیکلت در تهران خاک میخورد قیمت انواع موتورسیکلت در 18 آذر قیمت انواع موتورسیکلت در 17 آذر رسوب موتورسیکلتهای فرسوده در ریههای شهر قیمت انواع موتورسیکلت در 12 آذر قیمت انواع موتورسیکلت در نهم آذر چرا میزان فروش "موتورهای برقی" در ایران به شدت پایین است؟

این شرکت با شماره مجوز ۱۲۳/۶۱۱۱ و شماره شناسنامه ملی وپروانه بهره برداری و شماره ثبت ۵۴۲۷۵۷ با هدف خدمت رسانی به صاحبان صنایع و کارخانجات آماده ارائه خدمات به شرح ذیل می باشد.

همچنین مصرف برق گرم کن آن کم و متناسب با باتری موتور سیکلت می باشد. با در ادامه محتواهای آموزشی گروه تولیدی و صنعتی پیا صنعت همراه باشید. لازم به ذکر است که تولید شورولت نووا به همراه بیوک اسکای لارک و کادیلاک سویل از سال ۱۳۵۶ شمسی در شرکت جنرال موتورز ایران (پارسخودرو امروز) آغاز شده بود.