ماشین فیلتر اگزوز

پنجم - گواهينامه رانندگي پايه دو همگاني براي رانندگي با وسائل نقليه عمومي اعم از سواري و وانت و آمبولانس و اس

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

پنجم - گواهينامه رانندگي پايه دو همگاني براي رانندگي با وسائل نقليه عمومي اعم از سواري و وانت و آمبولانس و استيشن و مينيبوس و باري بظرفيت تا دو تن. چهارم ـ گواهينامه رانندگي پايه دو شخصي براي رانندگي با اتومبيلهاي سواري شخصي و استيشن شخصي و باري با پلاك شخصي بظرفيت تا دو تن.

تيصره 4 ـ كليه گواهينامههاي رانندگي با تراكتورهاي زراعتي كه تا تاريخ 24/11/1351از طرف شهرباني صادر شده است همچنان معتبر ميباشد.

در صورت نیاز به نیروی بیشتر میتوانید با استفاده از یک سیستم رم ایر ( Ram Air ) با قیمت بسیار پائین توان خروجی موتور را در سرعتهای بالای 160 کیلومتر تا حداکثر 15% بیشتر از حالت استاندارد افزایش دهید.

اگر مشکل با تعویض فیلتر هوا رفع نشد، در این صورت دود سیاه خروجی از اگزوز شما نشان از به هم ریختگی نسبت هوا به بنزین در موتور است.

در صورت درخواست مشتری و بسته به شرایط هوایی و محیطی محفظه ای برای آن تعبیه گردد. سیستم کیلس استارتر در سال 1982 برای اولین بار در خودروهای فرانسوی رنو فیوگو مورد استفاده قرار گرفت و پس از آن خودروهای شرکت جنرال موتورز نیز از این تکنولوژی استفاده کردند.یکی از امکانات جدید خودروهای امروزی سیستم استارت بدون کلید (Keyless Entry) است که که امکان قفل یا باز کردن در های خودرو و همچنین استارت موتور را بدون نیاز به استفاده از کلید، فراهم می کند.

حذف کاتالیزور در میان برخی از افراد به دلیل باورهای اشتباه است که تصور می­ کنند با از میان برداشتن کاتالیست، خودرو شتاب زیادی خواهد گرفت و این موضوع بیش­تر در میان جوانان شایع است. یکی دیگر از انواع اگزاست فن ها، برای صنایع شیمیایی و مکان هایی که امکان خوردگی و تماس با مواد شیمیایی قوی وجود دارد؛ طراحی شده است.

گاهی لازم است با توجه به شرایط، تعدادی از فن ها را از مدار خارج کنیم و یا گروهی دیگر را به مدار بیفزاییم. موتور سیکلت پالس معمولی بهتر است یا دیجیتال ؟

اگزوز قهرمانی و لوازم موتور سیکلت. ممکن است در خودرویی ، ابتدا منبع اگزوز باشد سپس رزوناتور! تبصره1 ـ براي اخذ هر نوع گواهينامه رانندگي داشتن سواد خواندن و نوشتن جز براي كساني كه در تاريخ 6 بهمن ماه 1347 - 25 سال تمام داشته اند ضروري است.

تبصره-كسانيكه سن آنان در تاريخ تصويب آئين نامه از بيست و پنج سال تمام كمتر نباشد براي اخذ هر گونه گواهينامه از شرط سواد معافند. تبصره 2ـ دارندگان گواهينامه رانندگي پايه 2 در صورتي ميتوانند با وسائل نقليه عمومي باري كه ظرفيت بارگيري آن مطابق مشخصات ساخت كارخانه سازنده بيش از 3500 كيلوگرم نباشد همچنين با اتومبيلهاي سواري عمومي و استيشن عمومي و ميني بوس و آمبولانس رانندگي نمايند كه سن آنان از 23 سال تمام كمتر نباشد و يكسال تمام از تاريخ اخذ گواهينامه گذشته باشد.

تبصره 3 ـ دارندگان گواهينامههاي رانندگي پايه 2 بشرط داشتن 23 سال تمام و قبول شدن در آزمايشهاي رانندگي با اتوبوس يك طبقه با اجازه مخصوص شهرباني ميتوانند مادام كه در خدمت شركتهاي واحد اتوبوسراني هستند برانندگي با اتومبيلهاي يك طبقه شركتهاي مذكور مبادرت ورزند.