ماشین فیلتر اگزوز

در مقایسه با نسخه استاندارد که ۶۰۳ اسب بخار خروجی و ۸۵۰ نیوتن گشتاور دارد متوجه ارزشمندی تلاش تیونر خواهیم شد

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

در مقایسه با نسخه استاندارد که ۶۰۳ اسب بخار خروجی و ۸۵۰ نیوتن گشتاور دارد متوجه ارزشمندی تلاش تیونر خواهیم شد.

Yoshimura Alpha T یک اگزوز با طراحی منحصر به فرد شامل ابعاد بسیار مناسب و سازگار با طراحی کلی موتور سیکلت های اسپرت و استریت جدید و ساختاری دقیق جهت ایجاد خلع در انتهای خروجی برای خروج سریع تر دود از اگزوز موتور و همچنین تولید صدای گوش نواز خصوصا برای موتور های چهار سیلندر می باشد.

توربوها با کمپرسور بزرگتر، پیستون ها، برنامه ریزی رایانه، سیستم اگزوز و بسیاری دیگر از قسمتهای پیشرانه تغییر یافته اند. اگر قطعات و لوازم مربوط به نصب کمک فنر ترکخوردگی و یا تغییر شکل داشته باشند، در زمان شتابگرفتن، ترمزکردن و یا عبور از ناهمواریهای سطح جاده، باعث ایجاد صدای غیرعادی میشوند.

البته پیشرانه قابلیت تولید بیشینه گشتاور ۱۲۵۰ نیوتن متر را دارد، اما برابوس به منظور حفظ سلامت قطعات این عدد را کاهش و کنترل کرده است.

البته افزایش صدای موتور یکی از دلایلی است که عده ای اصطلاحا می گویند خودرو راحت تر نفس می کشد . البته من هم خيلي بهش رسيدم تا الان ۴ بار روغن عوض کردم ۲ بار شمع مصرفشم از xu7 کمتره در مجموع از موتورش خيلي راضبم ولي بقيه چيزا زياد جالب نيست.

آقای فتوحی بجای صادرات من داخلی به قیمت روز ازتون میخرمحسین یزدان پناه در پاسخ میگه :سلام من خاک کاتالیزور دارم۲ تیر ۹۷جواد مومنی :سلام اگه قیمت خریدتون خوب باشه هرچی بخواین براتون فراهم میکنم لطفا قیمتاتون برام بفرستینعلی میرزایی در پاسخ میگه :سلام خریدارکاتالیزورهستم کدوم استان هستینوید شهابی در پاسخ میگه :سلام خارجی 1800 تا 3100 ایرانی از 1300 تا 2400 اطلاعات بیشتر تماس بگیرصادق افسر در پاسخ میگه :سلام شما کاتالیست لیفان خرید دارید؟

خروج دود از اگزوز ماشین انژکتوری هنگام روشن سلام ضمن تشکر از مطالب خوبتون.چنانچه با باز کردن فیلتر هوا موتور روشن بشه و با بستن مجدد آن موتور خاموش بشه علت میتونه از آب بندی نبودن سوپاپ هوا باشه؟ با این حال خیالتان راحت باشد؛ زیرا در بازار ایران می توانید با طیف گسترده ای از سر اگزوز و همچنین سراگزوز سوتی مواجه شوید که با قیمت های فوق العاده مناسبی بفروش می رسند و تنها کافی است شما مدل دلخواه خود را انتخاب نمایید.

یعنی در واقع آن ها دیگر از هیچ طریقی نمی توانستند موتور را خنک کنند و انگار که ماشین از گرمای زیاد در حال انفجار بود و این ماشین گران قیمت به خاطر یک شوخی بی مزه به این روز افتاده بود.

اگر هیچ فیلمی وجود نداشته باشد، می توانید یک عنصر گسترده ای را بچرخانید. همه خودروهایی که دارای موتور احتراقی هستند، قطعه­ ای به نام اگزوز دارند. 38. چیکار کنیم که اگزوز موتور صفر سیاه نشه ! 39. ما یه اگزوز میخوایم برا cbr 150 کسی میتونه کمک کنه؟

بی نام(این اگزوز اسم خاصی ندارد یعنی روی اگزوز هیییییییییچ اسمی هک نشده است به همین خاطر میگنش بی نام قشمتش از40تومان تا50تومان بیشتر نیست اگر خاستید این اگزوز رابخرید دقت کنید که نمونه ی تقلبی دارد که قیمتش20تا30هزارتومانه اگر میخواهیدکه فریب نخورید این اگزوز درقسمت آخرش چندنقطه ی جای جوش به صورت واضح است.