ماشین فیلتر اگزوز

این گرما را می توان برای هر سیستمی که نیاز به یک منبع گرمای خارجی (آب گرم) دارد استفاده کرد.(مطالعه بیشتر: اف

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

این گرما را می توان برای هر سیستمی که نیاز به یک منبع گرمای خارجی (آب گرم) دارد استفاده کرد.(مطالعه بیشتر: افزایش بهره وری انرژی در سیستم chp موجود در بخش آموزش). سیستم کنترل کشش (TCS) توانایی افزایش چسبندگی بین لاستیک خودرو و سطح را ندارد اما می تواند با کنترل میزان چرخش چرخ ها آن ها را در حالت مطلوب قرار دهد و از لغزش چرخ ها جلوگیری کند.لامبورگینی ۶ چرخ به بازار می آیداگرچه این لامبورگینی LM۰۰۲ شاسیبلند ۶ چرخ، وجود خارجی نداشته و تنها بهصورت تصاویر رندری موجود است، اما باید گفت که ایده جذاب و قابلتوجهای به نظر میآید.

معمولا در موتور خودرو از رینگ پیستون چدنی استفاده می شود، در حالی که موتورهای پرقدرت از رینگ های با جنس چدن نشکن کرومی استفاده می کنند.

همیشه از یک واشر exhasut جدید استفاده کنید و ایده خوبی برای استفاده از مهره های دوتایی روی گل میخ های متصل کننده صدا خفه کن است. شماره 6 سر پیچ ها بعد از هر پنج ساعت کار ، همه اتصال دهنده ها را محکم کنید.

توجه داشته باشید: دوره های بیش از حد کار با سرعت کم ، بیکار بودن و یا گذاشتن گلدان سوخت در وضعیت "روشن" در دوره های خاموش کردن ممکن است باعث مسدود شدن صدا خفه کن با سوخت نسوزده شود.

به دليل اينكه اتومبيلها با توجه به تعداد زيادشان، امكانات و تجهيزات گستردهاي نياز دارند، لذا انجام بررسي تعداد محدودي از آنها كه با يكي از روشهاي نمونهگيري (Sampling methods ) انتخاب ميشود امري بديهي است. اگر واشر سرسیلندر مشکل داشته باشد، مرز بین آب و روغن از بین میرود و روغن با خروج از مسیر خود وارد چرخه آب موتور میشود.

منبع اسپرت 76 رنگی روی خط اگزوز و اکثرا در انتهای سیستم اگزوز و قبل از سراگزوز نصب شده است که از یک سری لوله های سوراخ دار و محفظه های پیچ در پیچ تشکیل می شود تا صدای خروجی موتور را حداقل و خوشایند نماید.

مهمترین نکته برای بررسی پیچ و مهره های سرسیلندر: با استفاده از آچار گشتاور به صورت X با 10 فوت در پوند سفت شوید. برای خارج كردن داخل اگزوز كاتالیزوری ، پیچ نگهدارنده را روی درپوش انتهایی باز كرده و خارج كنید.

هیچگونـه سروصدایی اعم از باد یـا صداهای محیط بیرون بـه داخل کابین نفوذ نمـیکند. شما به راحتی برای کم کردن صدای موتور برق میتوانید یک کابین صداگیر برای دستگاه خود بسازید.

سیستم پخش هم قابلیت اتصال USB،AUX و IPOD را دارد و با 6 بلندگو کیفیت صدای خوبی را در اتاق به سرنشینان تحویل میدهد. جمع آوری مجدد: صدا خفه کن فایل فلنج را به سطح صاف صاف وصل کنید. برای محکم نگه داشتن صدا خفه کن اگزوز در یک نقطه لنگر محکم روی قاب یا موتور دوچرخه ، حتماً از بند پشتیبانی شده استفاده کنید.

صدا خفه کن دارای یک محافظ هوا است که در خارج از صدا خفه کن دوباره در احکام آزمایش EPA جوش داده شده است. در واقع بعد از نصب هدرز، توربین تغییر تنظیم شونده را روی سراگزوزها نصب میکنند. درپوش را بیرون آورده و از لوله خارج کنید.

آخرین مطالب