ماشین فیلتر اگزوز

اگر قصد خرید موتور سیکلتی رو تو این رنج قیمت دارید و توانایی… خرید و فروش موتور سیکلت نو ، کارکرده و دست دوم

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

اگر قصد خرید موتور سیکلتی رو تو این رنج قیمت دارید و توانایی… خرید و فروش موتور سیکلت نو ، کارکرده و دست دوم - قطعات موتور، قطعات موتور … موتور گمرک - بهترین 150 سی سی بازار کدام است؟

قیمت روز برخی از مدل های موتورسیکلت در بازار به این شرح است: … در این مقاله با انواع سنسورهای خودرو (ECU) و کاربرد هر یک از آن ها آشنا شدیم. سپس به وسیله یک پیچ گوشتی چهرسو یا دو سو شروع به مجکم کردنن پیچ ها میکنیم.

اگزوز قهرمانی فوق مناسب برای تمام موتور سیکلت هایی که اگزوز کنار دارند مثل آپاچی،پالس 180، هوندا و غیره مناسب است .خریداران توجه داشته باشید برای نصب آن روی هر موتوری بایستی اگزوز قبلی برش بخوره و حتما از مکانیک موتور سیکلت یا شخصی که متخصص باشد در این زمینه باید کمک گرفت.

اگر برخی از موتورها و خودروها را می بینید که بسیار دود می کند مشکل از اگزوز به درد نخور آنها است که راننده به آن به جای دور انداختن چنین نمونه لوازم یدکی، در خیابان راه می افتد و مردم و شهروندان دیگر را دچار مشکل می کند که این اصلا کار درستی نیست.

مقامات صلاحيتدار ميتوانند در صورت ديدن چنين اشيايي براي رفع آنها اقدام نمايند. با توجه به اهمیت منبع اگزوز در تیونینگ خودروها، برندهای زیادی اقدام به تولید این محصول کرده اند، که شامل مدل های سایلنسردار، ساده و ریموت دار و از جنس های استیل و فلزی ساخته می شوند که صداهای متنوع اسپرت تولید می کنند.

پس منبع نهایی اگزوز در پالس که صداخفه کن است، تأثیر چندانی در گشتاور آن ندارد و درصورت تعویض با یک منبع Free Flow که جریان دود را بهتر عبور می دهد، می تواند باز هم در راندمان انجین پالس مؤثر باشد.

خوبی داشت طوری که راحت میتونه پالس 180 و اپاچی 180 رو بزنه انجین این موتور تک … از این رو تعویض به موقع فیلتر بنزین میتواند نقش به سزایی در بالا بردن عمر پیشرانه موتور سیکلت و قطعات مختلف آن داشته باشد.

از این رو برداشتن این قطعه از روی اگزوز تشدید آلودگی هوا را به دنبال خواهد داشت . بنابراین نیازی به نگرانی در این مورد نیست. این فشار، توسط اگزوز ایجاد می شود و مانع تخلیه کامل دود از سیلندر می شود و در صورتیکه سوپاپ دود نیز باز باشد ممکن است ضمن افت شدید توان و گشتاور، به انجین هم صدمه بزند.

هر چند قیمت انجین 150 سی سی در مقایسه با125 سی سی تفاوت چندانی … مدل TNT25 انجین تک سیلندر چهار زمانه چهار سوپاپ است و بنا بر اظهار شرکت واردکننده با قدرت ۲۵ اسب بخار ۱۸.۵ کیلو در ۹۰۰۰ دور در دقیقه و حداکثر گشتاور ۲۱.۵ نیوتن بر متر در ۷۵۰۰ دور در دقیقه ارائه شده.

موتور پالس پالس ns200 در حد صفر بدون خط و خش بیمه تا 96/5 کارکرد 6800 قیمت… و شرکت مونتاژ کننده در ایران کویر موتور می باشد قیمت این موتور 4میلیون و 600 …

آخرین مطالب