ماشین فیلتر اگزوز

ژنراتور برق خانگی معمولا مورد استقبال زیاد مشتریان برای مصارف خانگی ( مسکونی - اداری ) قرار میگیرند این ژنرات

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

ژنراتور برق خانگی معمولا مورد استقبال زیاد مشتریان برای مصارف خانگی ( مسکونی - اداری ) قرار میگیرند این ژنراتور ها برای تولید برق براس ساختمان های یک واحد تا چنصد واحده را در توان های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند.

تمام متعلقات یک ژنراتور همانند موتور و ژنراتور و باطری بر روی این دستگاه قرار میگیرند. به خاطر داشته باشید که یک رابطه موروثی (Hierarchil) بین همه سطوح وجود دارد.

در مواقع خرابی تعمیرات آن تخصصی تر نسبت به یک موتور دیزلی می باشد. 7- مردودی در تست آلایندگی به دلیل بالا بودن مقدار آلاینده های HC و CO که بیشتر از میزان استاندارد می باشد. بین این روغنها دو نوع روغن از نظر مصرف عمومی بیشتر از سایر روغنها مورد استفاده موتورها قرار میگیرند، که آنها را روغن زمستانی با درجة غلظت 30 و روغن تابستانی با درجة غلظت 40 میشناسیم ، بطور مثال اگر در زمستان از روغن تابستانی استفاده شود به دلیل سفت بودن یا زیادی غلظت، فشار روغن موتور بالا رفته و برعکس اگر در تابستان از روغن زمستانی استفاده شود، فشار روغن پائین خواهد آمد که در موتورها به وسیلة درجة فشارسنج روغن نشان داده میشود.

برای انتخاب توان ژنراتور مورد نیاز خود حتما می بایست توان مصرفی، مصرف کننده های برق مجموعه خود اعم از تکفاز و یا سه فاز بودن وسایل خود به صورت جداگانه یاداشت نمائید و با کارشناسان واحد فروش اطلاع دهید.

تمامی قدرت های موتورهای ولوو جهت مصارفی در این شرکت موجود می باشد. رادیاتور به وسیله فن موجود در روی موتور خنک می شود. معمولا وقتی رادیاتور اتومبیل کثیف باشد اتومبیل در سربالایی ها در صورت انتخاب دنده سبک و ترافیک داغ میکند و با ریختن کمی آب روی رادیاتور بسرعت دمای آب پایین می آید .

نکات مهم انتخاب و خرید انواع پکیج دیواری و پکیج زمینی : پکیج دیواری و پکیج زمینی دستگاهی است که (به جای موتورخانه مرکزی) توانایی تأمین همزمان آب گرم مصرفی و آب گرم شوفاژ برای هریک از واحدهای آپارتمان (یا ویلاها) را دارد.

قیمت خرید منبع اگزوز چقدر است؟ منبع اگزوز خودرو باعث میشود که میزان هوای خروجی از موتور و هوای ورودی به موتور یکسان شود. حداقل ، واضح است که در مرحله همپوشانی ، هنگامی که سیستم اگزوز تنظیم شده کار مفیدی را انجام می دهد ، ما با جریان گازهای ورودی به منیفولد خروجی از طریق محفظه احتراق روبرو هستیم.

ولوو پنتا انعطاف پذیر و سازگار با محیط و مصرف سوخته مهندسی شده با قدرت بالا در بیشتر کشورها دارای نمایندگی است که خدمات پشتیبانی و گارانتی دستگاه را بر عهده دارند.

PMT125 دارای کیلومترشماری آنالوگ است که تا 160 کیلومتر بر ساعت مدرج شده اما به نظر نمی رسد این موتورسیکلت بتواند به این سرعت دست پیدا کند. داستان تولید اولین موتورهای ولوو به سال 1907 برمیگردد که اولین موتوربا سوخت پارافین تولید شد که B1 نام گرفت و به احترام پنج نفری که آن جلسه حضور داشتند PENTA شکل گرفت که در زبان یونانی به مفهوم عدد پنج است.

یکی دیگر از مزیت های موتورهای دیزلی ولوو استفاده از قابلیت FAST START است تا در زمان بسیار کوتاه روشن شود. قیمت تمام شده آن نسبت به ژنراتور دیزلی بیشتر می باشد. در صورت خراب بودن رادیاتور و یا نبود آن موتور می سوزد.

آخرین مطالب